Petra: ,,Manžel se mnou nechtěl spát v jedné místnosti. Začala jsem kvůli váze chrápat.”

Ptám se manžela ,,Pozoruješ na mně, že bych zhubla?” 

Manžel říká: ,,Jo,... pozoruju.” 

,,A kde jsem zhubla?“ ptám se já.  

Manžel: ,,No to nevím, já jsem tě dřív nesledoval”. 

A to myslím, že mluví za vše… 

Petra_promena

Jmenuji se Petra a dietu jsem začala držet v srpnu 2020. Je mi 43 let a i když jsem každý den chodila 6 kilometrů, tak se mi nedařilo zhubnout. Je teda pravda, že jsem vůbec nejedla pravidelně. Nesnídala ani neobědvala, a najedla jsem se až večer, když přišla celá rodina domů. Po večerech jsem měla ještě ve zvyku zobat něco sladkého nebo slaného. 

Že je něco špatně mi došlo o prázdninách, když se mnou můj manžel odmítl spát v jedné místnosti. Prý jsem začala chrápat, protože jsem ztloustla. No a jistě chápete, že právě tohle byl můj impuls se sebou začít něco dělat. 

Na internetu jsem dlouho vybírala, kterou dietu si nakonec vyberu. A KetoMix to u mě vyhrál díky perfektním recenzím na facebookových stránkách. 

Hned po příjezdu z dovolené jsem si zašla pro balíček k nám do kamenného obchodu. Koupila jsem si balíček na týden, to kdybych si to náhodou rozmyslela. 

KetoMix jídla mi chutnala, a tak jsem pokračovala dál. Někteří lidé si na skupině stěžovali na keto chřipku, já jsem ale žádný problém neměla. Naopak. Během diety jsem se naučila pravidelně jíst a přestala jsem mít dokonce záchvaty hladu. Každé KetoMix jídlo mě vždy dokonale zasytilo

První fázi jsem držela měsíc a týden, a byla jsem nadšená. Začala jsem s váhou 70,4 kg. A už po měsíci na mě čekali úžasné výsledky. Potom jsem byla ještě týden v F1 a pak jsem začala s fázi F2. 

Ráda bych se dostala na svou vysněnou váhu a vešla se do mé dřívější konfekční velikosti. Když jsem začínala s dietou, oblékala jsem oblečení jen pro velké lidi a téměř vše, co mám v šatníku, jsem tak nemohla vůbec nosit.  

Po měsíci s KetoMix jsem se ale dostala opět na svou původní velikost. Nevěřila jsem, že přitom opravdu stačí tak málo, a to upravit jídelníček. Nemusela jsem v první fázi vůbec cvičit a přesto šla kila rapidně dolů. 

Facebooková skupina mi velmi pomohla a motivovala mě. Líbí se mi, jak tam všichni drží pospolu. Podporují se a sdílejí si tipy a recepty. Člověk si tak může vybírat z nepřeberného množství receptů a inspirace je tak až nekonečná. Mám toho tak ještě spoustu, co bych ráda vyzkoušela z KetoMix jídel připravit.  

Doufám, že mi ještě KetoMix pomůže dostat nějaké to kilo dolů a podaří se mi své nové tělo udržet. 

Petra D.