Petra: ,,Manžel se mnou nechtěl spát v jedné místnosti. Začala jsem kvůli váze chrápat.”

Ptám se manžela ,,Pozoruješ na mně, že bych zhubla?” 

Manžel říká: ,,Jo,... pozoruju.” 

,,A kde jsem zhubla?“ ptám se já.  

Manžel: ,,No to nevím, já jsem tě dřív nesledoval”. 

A to myslím, že mluví za vše… 

Petra_promena

Jmenuji se Petra a dietu jsem začala držet v srpnu 2020. Je mi 43 let a i když jsem každý den chodila 6 kilometrů, tak se mi nedařilo zhubnout. Je teda pravda, že jsem vůbec nejedla pravidelně. Nesnídala ani neobědvala, a najedla jsem se až večer, když přišla celá rodina domů. Po večerech jsem měla ještě ve zvyku zobat něco sladkého nebo slaného. 

Že je něco špatně mi došlo o prázdninách, když se mnou můj manžel odmítl spát v jedné místnosti. Prý jsem začala chrápat, protože jsem ztloustla. No a jistě chápete, že právě tohle byl můj impuls se sebou začít něco dělat. 

Na internetu jsem dlouho vybírala, kterou dietu si nakonec vyberu. A KetoMix to u mě vyhrál díky perfektním recenzím na facebookových stránkách. 

Hned po příjezdu z dovolené jsem si zašla pro balíček k nám do kamenného obchodu. Koupila jsem si balíček na týden, to kdybych si to náhodou rozmyslela. 

KetoMix jídla mi chutnala, a tak jsem pokračovala dál. Někteří lidé si na skupině stěžovali na keto chřipku, já jsem ale žádný problém neměla. Naopak. Během diety jsem se naučila pravidelně jíst a přestala jsem mít dokonce záchvaty hladu. Každé KetoMix jídlo mě vždy dokonale zasytilo

První fázi jsem držela měsíc a týden, a byla jsem nadšená. Začala jsem s váhou 70,4 kg. A už po měsíci na mě čekali úžasné výsledky. Potom jsem byla ještě týden v F1 a pak jsem začala s fázi F2. 

Ráda bych se dostala na svou vysněnou váhu a vešla se do mé dřívější konfekční velikosti. Když jsem začínala s dietou, oblékala jsem oblečení jen pro velké lidi a téměř vše, co mám v šatníku, jsem tak nemohla vůbec nosit.  

Po měsíci s KetoMix jsem se ale dostala opět na svou původní velikost. Nevěřila jsem, že přitom opravdu stačí tak málo, a to upravit jídelníček. Nemusela jsem v první fázi vůbec cvičit a přesto šla kila rapidně dolů. 

Facebooková skupina mi velmi pomohla a motivovala mě. Líbí se mi, jak tam všichni drží pospolu. Podporují se a sdílejí si tipy a recepty. Člověk si tak může vybírat z nepřeberného množství receptů a inspirace je tak až nekonečná. Mám toho tak ještě spoustu, co bych ráda vyzkoušela z KetoMix jídel připravit.  

Doufám, že mi ještě KetoMix pomůže dostat nějaké to kilo dolů a podaří se mi své nové tělo udržet. 

Petra D.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč