Jana kvůli depresím přibrala 15 kg. KetoMix jí pomohl zpátky do formy

Dobrý den, jmenuji se Jana a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. 

Jana_promena

Všechno to začalo v době mého těhotenství, když mi lékaři zjistili těhotenskou cukrovku. Nastalo mi tak dramatické počítání sacharidů a každodenní měření glukometrem. Kvůli miminku jsem se opravdu snažila a dodržovala správnou životosprávu. Během posledních těhotenských měsíců jsem už vůbec nepřibírala. Pár dní po porodu jsem se zvážila a překvapilo mě, že mám dokonce o 4 kg méně, než před těhotenstvím. 

Radost z miminka a mé váhy jsem si bohužel neudržela. Začala jsem trpět poporodními depresemi. Pěkně to se mnou zamávalo a vrátila jsem se tak zpátky k nezdravé stravě. Byla jsem fyzicky i psychicky vyčerpaná. Noční vstávání za miminkem, kojení, nepravidelná strava a hladovění mě dovedly k tomu, že jsem přežívala na rychlých cukrech. A za rok jsem přibrala 15 kilo. 

Už v té době jsem přemýšlela nad tím, že se vrátím zpátky ke způsobu stravování, který jsem musela v těhotenství dodržovat. Ale nedokázala jsem svůj aktuální režim přenastavit v něco jiného. Asi mi chyběla větší motivace. A chtěla jsem mít rychlé výsledky. Potom bych si byla schopná podle mých představ váhu udržet. 

Před Vánoci jsem si vzpomněla na dvě bývalé kolegyně z práce. Povedlo se jim zhubnout, díky ketonové dietě. Po přečtení zákaznických recenzí jsem se definitivně rozhodla dietu vyzkoušet. V recenzích to na plné čáře, zejména kvůli chuti, vyhrál KetoMix. Rovnou jsem si objednala várku na 2 měsíce

Hned první den diety mě mile překvapila chuť koktejlů. Krásně mě zasytily a moc mi chutnaly, bavil mě i široký výběr příchutí. Jahodový a vanilkový bych mohla svačit každý den až do konce života :-)). První týden pro mě byl trochu náročnější. Pár dní mě trápila únava a nadýmání, ale potom to naštěstí odeznělo. Dieta začala fungovat. Každý týden mě na váze potěšil úbytek dalších kilogramů. To mě samozřejmě velmi motivovalo. 

Nikdy předtím mě nebavilo trávit hodiny času vyvařováním v kuchyni. I proto je pro mě KetoMix jako dělaný. Příprava jídel zabere totiž maximálně pár minut. 

Už mě vůbec netrápí nadýmání a ve svém těle se cítím mnohem lépe. Pravidelná strava mi ve všem prospívá. I bez cvičení a námahy jsem shodila všechna nabraná kila. A to jen díky KetoMix dietě. Dnes se po 11 týdnech mohu pochlubit skvělými výsledky. Ještě ale nekončím a pokračuji s KetoMixem dál!

Plánuji se více hýbat. Už totiž obléknu i své běžecké legíny :-). A oblečení, které mi jen dlouho leželo ve skříni. Pro ty, kteří se na dietu teprve chystají nebo o ní alespoň uvažují, musím vyzdvihnout facebookovou skupinu KetoMix. Pomáhaly mi a motivovaly mě příběhy jiných zákazníků, ale také jsem se tam mohla inspirovat skvělými recepty. Podle nich jsem připravovala a pekla jídla, která mi dietní režim velmi ulehčila. Skoro každý den si ,,ujíždím“ na pizze z koktejlu. 

Nedávno jsem si objednala i chipsy a výborné čokoládové tyčinky. Kdo má rád sladké, vůbec se této diety nemusí bát, protože sladkých chutí nabízí samotná dieta mnoho. Od koktejlů, sušenek a čokolád až po palačinky, perník a kaše

Ke konci bych ráda ještě zmínila i online výživové poradenství. To najde na webových stránkách www.ketomix.cz. Vždy mi tam obratem na vše reagovali. 

Dnes už jsem skoro na váze před těhotenstvím. Mým dalším cílem je shodit ještě pár kilo a pokračovat ve zdravém životním stylu a pravidelné stravě. 

Jestli někdy během diety zhřešíte, svět se nezboří, důležité je pokračovat dál!

Takže hodně štěstí a hubnutí zdar!