Pečené lívanečky z banánovo jablečné kaše KetoMix

Jestli jste milovníky sladkého mlsání, tak tento recept musíte rozhodně vyzkoušet. Den byste měli vždy začínat snídani, která je velmi důležitá. Tělo potřebuje doplnit živiny a energii. Nezapomínejte, že i v dietě je důležité snídat. První jídlo by měla být kombinace proteinů a sacharidů. A proto vám přinášíme tenhle skvělý návod, jak si připravit pečené lívanečky z banánovo-jablečné low carb kaše. Naplní vaše chuťové pohárky a doplní vše, co je ráno potřeba k tomu, abyste se necítili unavení a bez energie. I dietní recepty dokážou být velmi chutné.

 Rada! Tento recept je vhodný do 1. fáze keto diety. Redukční fáze, která potrvá 8 týdnů vám přinese opravdu viditelné výsledky.

Co budete potřebovat na 1 porci: 

Postup:

Odměrku proteinové kaše KetoMix přisypejte do cca 100 mililitrů studené vody. Skořici promíchejte s chia semínky nebo mákem. Vyšlehejte bílek do tuha a lehce vmíchejte do kaše. Připravte si plech s pečícím papírem. Na ten pomocí lžíce vytvořte cca 6 bochánků ze směsi bílku a kaše. Pečte dozlatova na 200 °C cca 12 minut.

Na zdobení lívanečků budete potřebovat vrchovatou lžíci nízkotučného tvarohu a půl lžičky vanilkové příchutě KetoMix. Stačí tyto dvě ingredience smíchat dohromady. Dozdobit ještě můžete na sucho opraženým vlašským ořechem nebo posypat skořicí.

Tip! Mrkněte na další rychlé recepty, které ušetří váš čas v kuchyni.

Tento recept je velice jednoduchý na přípravu. Lívanečky si můžete dát k snídani nebo mohou přijít vhod jako odpolední svačinka, až vás bude honit mlsná na sladkosti. Jíst se dají totiž i za studena. Keto dieta dokáže být opravdu hodně rozmanitá, i když se to ze začátku nemusí vůbec dát. Pokud chcete více tipů na jídla, vyzkoušejte tyhle zdravé recepty. Přejeme dobrou chuť!

pecene_livanecky_fullhd