Nikdy není pozdě na změnu

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Františce si můžete přečíst právě zde.

pavlina

Jmenuji se Františka Časárová a je mi 48 let. Má váha se vyšplhala příliš vysoko. Měřím 164 centimetrů a tak byla vysoká váha už opravdu hodně vidět. Od svých osmnácti let jsem pracovala jako servírka v restauraci s kuchyní. Při pravidelném pohybu, stravě a spánku jsem mohla sníst cokoliv a nebylo to na mně znát. To se ale změnilo. Začala jsem pracovat v sídlištní pivnici. Bez kuchyně. Nebyl čas se najíst. Když už byl, moje strava se skládala hlavně z pečiva a uzenin. Po práci jsem jedla v rychlém občerstvení nebo jsem jen tak rychle do sebe něco hodila na benzínce. K tomu jsem si pokaždé dala slazené pití a na problém bylo zaděláno. 

Všechno se ještě více zvrtlo, když jsem pivnici odkoupila a začala podnikat. Jedla jsem ještě hůř a o pravidelném a vydatném spánku nemohla být ani řeč. Celý den jsem byla bez jídla, v noci jsem se přejídala. Nemohlo to dopadnout jinak, než že jsem začala přibírat. Po delší době jsme si s manželem dopřáli dovolenou. Když jsem se viděla na fotkách v plavkách, zhrozila jsem se. A opravdu jsem se za sebe začala stydět. Ani v těhotenství jsem neměla takové břicho. Zmohutněly mi ruce a obličej se zakulatil. Následná prohlídka u lékaře byla tou poslední kapkou do pomyslného poháru. Měla jsem vysoké hodnoty u všech testů. Začaly mne bolet nohy, klouby, do schodů jsem se zadýchávala. A uvědomila jsem si, že v obchodech najednou nakupuji oblečení velikosti XXL, místo dřívějšího S. V ten okamžik jsem se rozhodla pro změnu. Začala jsem tedy hledat na internetu. Vše bylo časově náročné a příprava jídel při mém vytížení nepřicházela v úvahu. A pak jsem narazila na informace o ketonové dietě. Nevěřila jsem tomu a říkala si, že jde jen o reklamní trik. Jenže když jsem týden sledovala KetoMix facebookovou poradnu, viděla jsem příspěvky, recenze, zkušenosti. A ty mi přišly pravdivé. Rozhodla jsem se několik z nich kontaktovat. A dobře jsem udělala. Tihle lidé mne přesvědčili a já si objednala startovací balíček.

Hubnout s KetoMixem jsem začala v listopadu 2017. Do nízkosacharidové diety jsem skočila rovnou po hlavě. Za měsíc mne čekala zahraniční dovolená a já chtěla zhubnout alespoň pár kilo. Byla jsem překvapená, jak jsou jídla chutná a nenáročná. Hodně jsem využívala rad a zkušeností na KetoMix facebookové skupině. Zjišťovala jsem, jak se dají jídla vylepšovat a ochucovat.

Manžel se mi stal obrovskou oporou. Šestého prosince jsme odlétali a já jsem měla dole dvakrát tolik, než v co jsem doufala. Obávala jsem se, že se mi váha po čtrnácti dnech vrátí zpět. Režim pěti jídel denně jsem moc nedodržovala. Ale jedla jsem hodně ryb, zeleniny a pila jsem dostatek vody. Po příjezdu z dovolené jsem byla překvapená. Váha zůstala na stejném čísle, jako když jsem odjížděla. A změny si všimlo i okolí. Jsem šťastná, že jsem to dokázala.

Do první fáze jsem se již nevrátila. Věděla jsem, že už to dám. Střídala jsem druhou a třetí fázi. Začala jsem se zajímat o zdravou výživu a sladuji složení potravin. KetoMix je ale pro mne stále na prvním místě. Bez KetoMix koktejlu si vlastně neumím představit ráno. Z dietního plánu s kuchařkou KetoMix, kde jsem našla spoustu receptů, jsem se naučila připravovat obědy i večeře. Prostě jsem díky KetoMixu najela na úplně jiný životní styl. Po sedmi měsících nízkosacharidové diety jsem se dostala na svou opravdu vysněnou váhu. Produkty KetoMix už využívám jen výjimečně. A váha zůstává stejná. Někdy si říkám, že ze mne spadla váha, která se rovná malému školákovi. Zdravotní problémy zmizely a všechny hodnoty jsou v pořádku.

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem za podporu. Nikdy není pozdě začít se sebou něco dělat. Proteinová dieta je skvělý pomocník v nastartování. Úbytek kil vám vrátí sebevědomí a budete se cítit skvěle. Stejně jako já.