Nikdy není pozdě na změnu

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Františce si můžete přečíst právě zde.

pavlina

Jmenuji se Františka Časárová a je mi 48 let. Má váha se vyšplhala příliš vysoko. Měřím 164 centimetrů a tak byla vysoká váha už opravdu hodně vidět. Od svých osmnácti let jsem pracovala jako servírka v restauraci s kuchyní. Při pravidelném pohybu, stravě a spánku jsem mohla sníst cokoliv a nebylo to na mně znát. To se ale změnilo. Začala jsem pracovat v sídlištní pivnici. Bez kuchyně. Nebyl čas se najíst. Když už byl, moje strava se skládala hlavně z pečiva a uzenin. Po práci jsem jedla v rychlém občerstvení nebo jsem jen tak rychle do sebe něco hodila na benzínce. K tomu jsem si pokaždé dala slazené pití a na problém bylo zaděláno. 

Všechno se ještě více zvrtlo, když jsem pivnici odkoupila a začala podnikat. Jedla jsem ještě hůř a o pravidelném a vydatném spánku nemohla být ani řeč. Celý den jsem byla bez jídla, v noci jsem se přejídala. Nemohlo to dopadnout jinak, než že jsem začala přibírat. Po delší době jsme si s manželem dopřáli dovolenou. Když jsem se viděla na fotkách v plavkách, zhrozila jsem se. A opravdu jsem se za sebe začala stydět. Ani v těhotenství jsem neměla takové břicho. Zmohutněly mi ruce a obličej se zakulatil. Následná prohlídka u lékaře byla tou poslední kapkou do pomyslného poháru. Měla jsem vysoké hodnoty u všech testů. Začaly mne bolet nohy, klouby, do schodů jsem se zadýchávala. A uvědomila jsem si, že v obchodech najednou nakupuji oblečení velikosti XXL, místo dřívějšího S. V ten okamžik jsem se rozhodla pro změnu. Začala jsem tedy hledat na internetu. Vše bylo časově náročné a příprava jídel při mém vytížení nepřicházela v úvahu. A pak jsem narazila na informace o ketonové dietě. Nevěřila jsem tomu a říkala si, že jde jen o reklamní trik. Jenže když jsem týden sledovala KetoMix facebookovou poradnu, viděla jsem příspěvky, recenze, zkušenosti. A ty mi přišly pravdivé. Rozhodla jsem se několik z nich kontaktovat. A dobře jsem udělala. Tihle lidé mne přesvědčili a já si objednala startovací balíček.

Hubnout s KetoMixem jsem začala v listopadu 2017. Do nízkosacharidové diety jsem skočila rovnou po hlavě. Za měsíc mne čekala zahraniční dovolená a já chtěla zhubnout alespoň pár kilo. Byla jsem překvapená, jak jsou jídla chutná a nenáročná. Hodně jsem využívala rad a zkušeností na KetoMix facebookové skupině. Zjišťovala jsem, jak se dají jídla vylepšovat a ochucovat.

Manžel se mi stal obrovskou oporou. Šestého prosince jsme odlétali a já jsem měla dole dvakrát tolik, než v co jsem doufala. Obávala jsem se, že se mi váha po čtrnácti dnech vrátí zpět. Režim pěti jídel denně jsem moc nedodržovala. Ale jedla jsem hodně ryb, zeleniny a pila jsem dostatek vody. Po příjezdu z dovolené jsem byla překvapená. Váha zůstala na stejném čísle, jako když jsem odjížděla. A změny si všimlo i okolí. Jsem šťastná, že jsem to dokázala.

Do první fáze jsem se již nevrátila. Věděla jsem, že už to dám. Střídala jsem druhou a třetí fázi. Začala jsem se zajímat o zdravou výživu a sladuji složení potravin. KetoMix je ale pro mne stále na prvním místě. Bez KetoMix koktejlu si vlastně neumím představit ráno. Z dietního plánu s kuchařkou KetoMix, kde jsem našla spoustu receptů, jsem se naučila připravovat obědy i večeře. Prostě jsem díky KetoMixu najela na úplně jiný životní styl. Po sedmi měsících nízkosacharidové diety jsem se dostala na svou opravdu vysněnou váhu. Produkty KetoMix už využívám jen výjimečně. A váha zůstává stejná. Někdy si říkám, že ze mne spadla váha, která se rovná malému školákovi. Zdravotní problémy zmizely a všechny hodnoty jsou v pořádku.

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem za podporu. Nikdy není pozdě začít se sebou něco dělat. Proteinová dieta je skvělý pomocník v nastartování. Úbytek kil vám vrátí sebevědomí a budete se cítit skvěle. Stejně jako já.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč