Nakonec budete spokojeni sami se sebou

Zkušenosti druhých mohou mnohdy velmi inspirovat. Víte tak, že v tom nejste sami a že to jde zvládnout. Začít žít nový život. Jak se to povedlo Monice si můžete přečíst zde.

zhubli_monika_spilkova

Jsem Monika, je mi 45 let, měřím 155cm a zasílám vám svůj příběh o hubnutí s KetoMixem.

Než jsem začala s dietou, necítila jsem se ve svém těle dobře. Stále jsem byla unavená a trpěla jsem bolestmi nohou. Není se co divit, tahala jsem s sebou pěkných pár kil navíc. Byla jsem rozhodnutá s tím něco dělat. Musím říct, že ohledně diet jsem byla hodně skeptická. Ale po přečtení několika recenzí na KetoMix jsem se rozhodla do toho pustit. Koupila jsem si balíček ketonové diety, kde byla různá jídla a koktejl. Nejen, že jsem byla překvapená, že je KetoMix jídlo opravdu moc dobré, ale hlavně kila šla dolů velmi rychle. Nestačila jsem se divit. Jídla se dají různě upravovat a opravdu člověka nasytí. Koktejly jsou úžasné.

Když jsem si s něčím nevěděla rady, obrátila jsem se na KetoMix poradkyně na „chatu“ a všechny mé dotazy, i ty „pitomé“, byly profesionálně a rychle zodpovězeny.

„Dietu jsem držela přesně tak, jak je uvedeno v brožurce a opravdu to fungovalo.“

Celkem jsem koupila KetoMix jídlo na 12 týdnů. To jsem však použila pro obě fáze diety a dokonce něco zbylo i na udržovací fázi. Nakonec jsem koupila KetoMix i synovi. Když viděl, jak jsem zhubla a přitom vůbec nehladověla a dokonce si pochutnávala na různých KetoMix jídlech, chtěl to také vyzkoušet. KetoMix balíček dostal ode mě jako dárek k Vánocům. Za 28 dní se dostal na svou vysněnou váhu. Syn je s výsledky moc spokojený a já také.

Takže milé ženy a muži, všem KetoMix moc doporučuji.  Nakonec budete spokojeni sami se sebou! Dnes jsem o několik kilo lehčí. Je mi mnohem lépe, cítím se skvěle a mladě.

A jak si udržuji svoji váhu? Dodnes jím občas 1 KetoMix jídlo denně a omezuji příjem sacharidů.Děkuji KetoMixu, jeho poradkyním a těm kdo vymysleli ketonovou dietu. 

Vaše Monika