KetoMix perník 3x jinak

S dietou KetoMix se sladkého vzdávat nemusíte. Vyzkoušejte si upéct jeden z našich receptů na lahodný perník.

perník-lifestyle-šířka

Kávový perník

Co budete potřebovat

Od 1. fáze

Postup

Do 220 ml vody přidejte dvě lžičky instantní kávy a lžíci čekankového sirupu. Vše nechejte projít varem. KetoMix perníčky vysypejte do mísy a smíchejte s připravenou kávou. Do polotekutého těsta přidejte nadrobno nasekané vlašské ořechy a promíchejte. Pečící plech vymažte a vysypejte proteinovým práškem. Pečte zhruba 25 minut na 180°C.

Nezapomeňte, že perník pečete z celého pytlíku. Po upečení ho tedy rozdělte na deset porcí a dobře schovejte. Ať vám ho nikdo z rodiny nesní.

 

Čokoládový perník s lískovými ořechy

Co budete potřebovat

Od 1. fáze

Postup

Směs na perníčky smíchejte s 220 ml vlažné vody. Půlku čokolády nakrájejte na menší kousky a smíchejte s těstem. Druhou půlku rozehřejte ve vodní lázni. Do polotekutého těsta přidejte nadrobno nasekané lískové ořechy a promíchejte. Pečící plech vymažte a vysypejte proteinovým práškem. Pečte zhruba 25 minut na 180°C. Po vychladnutí polijte perník rozehřátou čokoládou a posypejte strouhanými ořechy. Perník vám vystačí na deset porcí.

 

Perník s tvarohem a jahodami 

Co budete potřebovat

Od 1. fáze

Postup

Základ na KetoMix perník smíchejte s 220 ml vody tak, aby vzniklo polotekuté těsto a pečte ve vymazaném plechu do trouby cca 25 minut na 180°C. Nízkotučný tvaroh vyšlehejte se dvěma lžičkami KetoMix jahodové příchuti. Přidat můžete také dvě jahody, které do krému rozmixujete. Po upečení perník rozkrájejte na 10 porcí. Před konzumací jej potřete tvarohovým krémem a dozdobte půlkou jahody.

 

Z naší nabídky

Čekankový sirup 700 g

Detail

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.