Cvičíte, dáváte si do těla, ale bříško stále zůstává? Viliam vám poradí.

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Viliamovi si můžete přečíst právě zde.

Viliam před a po

Ahoj jmenuji se Viliam a je mi 35 let. Asi 10 let jsem bojoval s nadváhou a vyzkoušel jsem velké množství diet. K tomu jsem chodil často do fitka, ale pořád jsem nemohl zhubnout bříško. Občas se dívám na pořad Prostřeno na TV Prima a na začátku tohoto pořadu byla reklama na KetoMix dietu. Vše jsem prozkoumal na KetoMix webovkách a nakonec objednal balíček ketonové diety na 3 týdny. Neměl jsem co ztratit, KetoMix totiž nejsou žádné pilulky nebo „zázračné“ potraviny, ale jídlo pro ketonovou dietu i s návodem a on-line poradnou, proto jsem neváhal a šel do toho.

 

Dodržoval jsem jídelníček přesně podle návodu a připravoval si KetoMix jídlo 5x denně. Už po prvním týdnu jsem se cítil mnohem lépe. Měl jsem radost. 2. týden diety jsem se cítil štíhlejší. Tričko jsem měl volné, kalhoty volné, bylo evidentní, že hubnu. Tak jsem tedy pokračoval dál. Bříško šlo dolů, což je úžasné. KetoMix jsem už doporučil šesti lidem a všichni jsou naprosto spokojení. I nadále si objednávám výrobky od KetoMix. Hlavně tyčinky, na těch pořád ujíždím. Teď si váhu držím opravdu nízko a jsem spokojený. Všem doporučuji vyzkoušet a uvidíte, že to opravdu funguje.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč