Cvičíte, dáváte si do těla, ale bříško stále zůstává? Viliam vám poradí.

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Viliamovi si můžete přečíst právě zde.

Obrázek článku

Ahoj jmenuji se Viliam a je mi 35 let. Asi 10 let jsem bojoval s nadváhou a vyzkoušel jsem velké množství diet. K tomu jsem chodil často do fitka, ale pořád jsem nemohl zhubnout bříško. Občas se dívám na pořad Prostřeno na TV Prima a na začátku tohoto pořadu byla reklama na KetoMix dietu. Vše jsem prozkoumal na KetoMix webovkách a nakonec objednal balíček ketonové diety na 3 týdny. Neměl jsem co ztratit, KetoMix totiž nejsou žádné pilulky nebo „zázračné“ potraviny, ale jídlo pro ketonovou dietu i s návodem a on-line poradnou, proto jsem neváhal a šel do toho.

Dodržoval jsem jídelníček přesně podle návodu a připravoval si KetoMix jídlo 5x denně. Už po prvním týdnu jsem se cítil mnohem lépe. Měl jsem radost. 2. týden diety jsem se cítil štíhlejší. Tričko jsem měl volné, kalhoty volné, bylo evidentní, že hubnu. Tak jsem tedy pokračoval dál. Bříško šlo dolů, což je úžasné. KetoMix jsem už doporučil šesti lidem a všichni jsou naprosto spokojení. I nadále si objednávám výrobky od KetoMix. Hlavně tyčinky, na těch pořád ujíždím. Teď si váhu držím opravdu nízko a jsem spokojený. Všem doporučuji vyzkoušet a uvidíte, že to opravdu funguje.