Aglio olio i během diety

Chybí vám při dietě vaše oblíbené těstoviny? Nezoufejte! Díky bezsacharidovým těstovinám si je můžete připravit a znovu si vychutnat propojení vašich oblíbených chutí. Aglio olio jednoduše a bez výčitek.
KetoMix špagety Aglio olio

Co budete potřebovat na 1 porci?

Na pánvi rozehřejte olej. A mezitím si nakrájejte česnek na plátky a chilli papričku na malé kousky. Vložte do rozehřátého oleje a jemně osmažte. Konjakové bezsacharidové špagety opláchněte pod tekoucí vodou dle návodu na balení a vložte do pánve. Nakonec je dochuťte solí, pepřem čerstvou hladkolistou petrželkou, vše důkladně promíchejte dohromady ať se všechny chutě propojí.

Bezsacharidové Aglio olio můžete podávat s 1 porcí koktejlu, například s jahodovou příchutí, protože konjakové špagety jsou absolutně bez kalorií a tak je to vhodné jídlo i mezi hlavními pěti jídly.

TIP: Pokud se chystáte připravit špagety k romantické večeři, můžete si dopřát 1 dcl vína Rulandského šedého, ročník 2018 nebo 1 dcl Jakostního odrůdového vína Rulandského šedého 2018.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.