3 způsoby, jak zbavit své tělo jedovatých látek

Svůj život jste vzali do vlastních rukou, držíte KetoMix dietu a hubnete. Možná už nejste v počátečním stresu „jestli to zvládnu“ a „bude mi to chutnat“ nebo „nebudu mít hlad“. Víte, že naše dieta funguje a cítíte se lépe. Ale možná ještě přemýšlíte, jestli není ještě něco, čím byste celý proces přeměny podpořili. Proto jsme pro vás připravily 3 jednoduché způsoby, jak zbavit vaše tělo škodlivých látek - toxinů a to již v průběhu hubnutí. Vyzkoušejte je!

3 spôsoby, ako zbaviť svoje telo jedovatých látok

1. Dostatečně a pravidelně pijte

Pijte nejen dostatečně, ale i pravidelně, protože tak pomáháte ledvinám při vylučování jedovatých látek močí. Obzvláště důležité je více pít v období velkých veder, kdy naše tělo ztrácí potem velké množství vody.

2. Jezte více vlákniny

Vláknina v našem těle funguje jako takový kartáč, který mechanicky čistí naše střeva. Navíc podporuje růst prospěšných střevních bakterií a tak nezbývá místo pro ty škodlivé. Všechny naše jídla v ketonové dietě KetoMix jsou bohaté na vlákninu, takže pokud hubnete s jejich pomocí, nemusíte si již dělat starosti, zda jí přijímáte dostatek.

3. Ozdravte svá játra

V4Stejně tak jako střevům a ledvinám můžete ulehčit práci i svým játrům. Ne nadarmo jsou játra přezdívána čističkou nebo elektrárnou organismu. Jsou klíčovým orgánem, pročišťují tělo od jedovatých látek, přeměňují živiny na energii a během ketózy přeměňují tuky na ketonové látky.

Jenže, přiznejme si, že svým játrům práci většinou příliš neulehčujeme. Pokud se snažíte pravidelně hýbat, nepřejídat se, příliš neholdovat alkoholu, neužíváte dlouhodobě léky, hormonální antikoncepci, konzumujete potraviny z ekologického zemědělství, vaše játra si lepšího majitele nemohly přát. Nicméně životní styl většiny z nás takový není.

Proto jsme pro vás vytvořili speciální produkt KetoMix Detox. Obzvláště vhodný je při hubnutí, kdy vaše játra odbourávají nejen tuky, ale také toxiny. Ty se vám po dlouhá léta mohly ukládat do tukové tkáně. KetoMix Detox působí na játra jako regenerační balzám. Obsahuje přírodní látky silymarin a cholin, které vaše játra nejen chrání, ale mají i blahodárný účinek na jejich regeneraci. Tím KetoMix Detox pomáhá játrům zbavit vaše tělo nejen tuků, ale také toxinů v nich.

Ozdravte proto svoje játra s pomocí KetoMix Detoxu. Kdy jindy než v dietě?

Malý slovník

Toxin – z řeckého slova toxikon, je jedovatá látka produkovaná živými buňkami nebo organismy.

Detox – je proces odstranění nebo zneškodnění toxické látky. V našem případě se jedná o odstranění toxických látek z tukových buněk.

Silymarin – látka, která pochází z bodláku Ostropestřce mariánského. Díky svým schopnostem urychlit obnovu jaterních buněk je podávána lékaři při různých intoxikacích, otravách nebo jaterních onemocněních jako cirhóza nebo žloutenka.

Cholin – dostatečný příjem cholinu má ochranný účinek na funkci jater a metabolismus tuků. Oproti tomu nedostatek tohoto vitagenu může vést k poruše jaterních funkcí až k rozvoji ztučnění jater.

Z naší nabídky

Detox (100 kapslí)

Detail

92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.