3 způsoby, jak zbavit své tělo jedovatých látek

ketomix-dozickySvůj život jste vzali do vlastních rukou, držíte KetoMix dietu a hubnete. Možná už nejste v počátečním stresu „jestli to zvládnu“ a „bude mi to chutnat“ nebo „nebudu mít hlad“. Víte, že naše dieta funguje a cítíte se lépe. Ale možná ještě přemýšlíte, jestli není ještě něco, čím byste celý proces přeměny podpořili. Proto jsme pro vás připravily 3 jednoduché způsoby, jak zbavit vaše tělo škodlivých látek - toxinů a to již v průběhu hubnutí. Vyzkoušejte je!

1. Dostatečně a pravidelně pijte

Pijte nejen dostatečně, ale i pravidelně, protože tak pomáháte ledvinám při vylučování jedovatých látek močí. Obzvláště důležité je více pít v období velkých veder, kdy naše tělo ztrácí potem velké množství vody.

2. Jezte více vlákniny

Vláknina v našem těle funguje jako takový kartáč, který mechanicky čistí naše střeva. Navíc podporuje růst prospěšných střevních bakterií a tak nezbývá místo pro ty škodlivé. Všechny naše jídla v ketonové dietě KetoMix jsou bohaté na vlákninu, takže pokud hubnete s jejich pomocí, nemusíte si již dělat starosti, zda jí přijímáte dostatek.

3. Ozdravte svá játra

V4Stejně tak jako střevům a ledvinám můžete ulehčit práci i svým játrům. Ne nadarmo jsou játra přezdívána čističkou nebo elektrárnou organismu. Jsou klíčovým orgánem, pročišťují tělo od jedovatých látek, přeměňují živiny na energii a během ketózy přeměňují tuky na ketonové látky.

Jenže, přiznejme si, že svým játrům práci většinou příliš neulehčujeme. Pokud se snažíte pravidelně hýbat, nepřejídat se, příliš neholdovat alkoholu, neužíváte dlouhodobě léky, hormonální antikoncepci, konzumujete potraviny z ekologického zemědělství, vaše játra si lepšího majitele nemohly přát. Nicméně životní styl většiny z nás takový není.

Proto jsme pro vás vytvořili speciální produkt KetoMix Detox. Obzvláště vhodný je při hubnutí, kdy vaše játra odbourávají nejen tuky, ale také toxiny. Ty se vám po dlouhá léta mohly ukládat do tukové tkáně. KetoMix Detox působí na játra jako regenerační balzám. Obsahuje přírodní látky silymarin a cholin, které vaše játra nejen chrání, ale mají i blahodárný účinek na jejich regeneraci. Tím KetoMix Detox pomáhá játrům zbavit vaše tělo nejen tuků, ale také toxinů v nich.

Ozdravte proto svoje játra s pomocí KetoMix Detoxu. Kdy jindy než v dietě?

Produkt

Malý slovník

Toxin - z řeckého slova toxikon, je jedovatá látka produkovaná živými buňkami nebo organismy.

Detox - je proces odstranění nebo zneškodnění toxické látky. V našem případě se jedná o odstranění toxických látek z tukových buněk.

Silymarin - látka, která pochází z bodláku Ostropestřce mariánského. Díky svým schopnostem urychlit obnovu jaterních buněk je podávána lékaři při různých intoxikacích, otravách nebo jaterních onemocněních jako cirhóza nebo žloutenka.

Cholin - dostatečný příjem cholinu má ochranný účinek na funkci jater a metabolismus tuků. Oproti tomu nedostatek tohoto vitagenu může vést k poruše jaterních funkcí až k rozvoji ztučnění jater.

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč