„Všechno je v hlavě!“ říká Monika.

"Jíme, abychom žili, nežijeme, abychom jedli", říká Monika. Příběh o cestě za novou postavou.

monika_selfie

Jmenuji se Monika a je mi 28 let. Po porodu mého druhého dítěte, syna Alexe, jsem začala mít problémy s váhou. Po prvním porodu mé dcerky jsem díky kojení krásně zhubla, ale po druhém porodu na mě mělo kojení opačný efekt. V té době jsem to neřešila, byla jsem tak akorát a spokojená. Vše se vyhrotilo, když měl syn 1,5 roku. Dětská lékařka mě ubezpečovala, že má jen břišní virózu, že to není nic vážného. Z břišní virózy byla nakonec cukrovka 1. typu a syn skončil na ARO, kde bojoval o život. V nemocnici jsme strávili celý měsíc, než ho dali do kupy a než jsem se naučila, jak se o něj starat a píchat mu inzulín.

„Všechen ten stres jsem po večerech zajídala.“

Doma jsem všechen ten stres a vnitřní bolest jsem začala utápět v jídle. Uklidňovalo mě to. Po roce jsem zjistila, že jsem znovu těhotná a kila jen přibývala. Druhého syna jsem kojila a vstávala k němu v noci s pocitem hladu. Tak jak to bývá, i u nás jsem na děti sama, zatímco je manžel celý den v práci. Tak všechen ten stres nahromaděný za celý den jsem po večerech zajídala.

„Na Facebooku byla skupina lidí, kteří drželi KetoMix a měli krásné výsledky!“

Tímto způsobem se to se mnou vleklo až do dubna 2019. Na Velkou noc jsme šli na narozeninovou oslavu k mojí švagrové. Šla jsem do jejího pokoje nakojit synka a všimla jsem si váhy. Tak jsem si řekla, že si na ni stoupnu, ať vím, kolik vlastně vážím. A displej ukázal nečekaně vysoké číslo. V ten moment se mi zhroutil svět! Styděla jsem se, vyčítala jsem si, jak daleko jsem zašla. Hned po příchodu domů jsem otevřela internet a hledala dietu, která by byla pro mě vhodná. Vyskočila na mě KetoMix stránka s jejich produkty. A já jsem se zasmála, že jsou to zas jen další, kteří chtějí vydělat na lidském neštěstí. Všimla jsem si ale, že na Facebooku byla skupina lidí, kteří KetoMix dietu drželi nebo s touto dietou přišli do kontaktu. Měli krásné výsledky! A jako velké plus mi připadalo i to, že bych se nemusela trápit s tím, co kdy mohu jíst a také co vařit. To mě vždy od diet odrazovalo, neboť při třech dětech nemám čas o vaření pro sebe ani přemýšlet, natož ho realizovat.

„KetoMix mi poskytl jídlo na celý den, recepty, cenné rady a konzultace, navíc příprava jídla zabere opravdu jen 5 – 10 min.“

10. května jsem slavila 28 let, tak jsem každého z rodiny poprosila, aby mi přispěli a objednala jsem si KetoMix ketonovou dietu na 4 týdny.  15. května 2019 jsem začala. Neřešila jsem, že by mi mohlo být špatně nebo budu mít hlad. Chci změnit sebe a svůj život, budu dodržovat pravidla a nedovolím mozku, aby mě opět zklamal. Byla jsem motivovaná! Všechno je v hlavě! Při každém soustu jsem si říkala, že určitě zhubnu. Bylo mi jedno, že se mi lidé v mém okolí smáli a ponižovali mě. Dokonce mě to nakoplo ještě víc, abych se nevzdala a ukázala jim, co dokážu!

Cítím se úžasně a jsem šťastná! Dokonce jsem začala i běhat. A co můžu poradit? Pokud jste opravdu odhodlaní držet dietu a máte silnou vůli, jděte do toho a dokážete zhubnout!

Jíme, abychom žili, nežijeme, abychom jedli. Toto jsem pochopila díky KetoMixu. Děkuji!

Vaše Monika


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč