„Všechno je v hlavě!“ říká Monika.

"Jíme, abychom žili, nežijeme, abychom jedli", říká Monika. Příběh o cestě za novou postavou.

monika_selfie

Jmenuji se Monika a je mi 28 let. Po porodu mého druhého dítěte, syna Alexe, jsem začala mít problémy s váhou. Po prvním porodu mé dcerky jsem díky kojení krásně zhubla, ale po druhém porodu na mě mělo kojení opačný efekt. V té době jsem to neřešila, byla jsem tak akorát a spokojená. Vše se vyhrotilo, když měl syn 1,5 roku. Dětská lékařka mě ubezpečovala, že má jen břišní virózu, že to není nic vážného. Z břišní virózy byla nakonec cukrovka 1. typu a syn skončil na ARO, kde bojoval o život. V nemocnici jsme strávili celý měsíc, než ho dali do kupy a než jsem se naučila, jak se o něj starat a píchat mu inzulín.

„Všechen ten stres jsem po večerech zajídala.“

Doma jsem všechen ten stres a vnitřní bolest jsem začala utápět v jídle. Uklidňovalo mě to. Po roce jsem zjistila, že jsem znovu těhotná a kila jen přibývala. Druhého syna jsem kojila a vstávala k němu v noci s pocitem hladu. Tak jak to bývá, i u nás jsem na děti sama, zatímco je manžel celý den v práci. Tak všechen ten stres nahromaděný za celý den jsem po večerech zajídala.

„Na Facebooku byla skupina lidí, kteří drželi KetoMix a měli krásné výsledky!“

Tímto způsobem se to se mnou vleklo až do dubna 2019. Na Velkou noc jsme šli na narozeninovou oslavu k mojí švagrové. Šla jsem do jejího pokoje nakojit synka a všimla jsem si váhy. Tak jsem si řekla, že si na ni stoupnu, ať vím, kolik vlastně vážím. A displej ukázal nečekaně vysoké číslo. V ten moment se mi zhroutil svět! Styděla jsem se, vyčítala jsem si, jak daleko jsem zašla. Hned po příchodu domů jsem otevřela internet a hledala dietu, která by byla pro mě vhodná. Vyskočila na mě KetoMix stránka s jejich produkty. A já jsem se zasmála, že jsou to zas jen další, kteří chtějí vydělat na lidském neštěstí. Všimla jsem si ale, že na Facebooku byla skupina lidí, kteří KetoMix dietu drželi nebo s touto dietou přišli do kontaktu. Měli krásné výsledky! A jako velké plus mi připadalo i to, že bych se nemusela trápit s tím, co kdy mohu jíst a také co vařit. To mě vždy od diet odrazovalo, neboť při třech dětech nemám čas o vaření pro sebe ani přemýšlet, natož ho realizovat.

„KetoMix mi poskytl jídlo na celý den, recepty, cenné rady a konzultace, navíc příprava jídla zabere opravdu jen 5 – 10 min.“

10. května jsem slavila 28 let, tak jsem každého z rodiny poprosila, aby mi přispěli a objednala jsem si KetoMix ketonovou dietu na 4 týdny.  15. května 2019 jsem začala. Neřešila jsem, že by mi mohlo být špatně nebo budu mít hlad. Chci změnit sebe a svůj život, budu dodržovat pravidla a nedovolím mozku, aby mě opět zklamal. Byla jsem motivovaná! Všechno je v hlavě! Při každém soustu jsem si říkala, že určitě zhubnu. Bylo mi jedno, že se mi lidé v mém okolí smáli a ponižovali mě. Dokonce mě to nakoplo ještě víc, abych se nevzdala a ukázala jim, co dokážu!

Cítím se úžasně a jsem šťastná! Dokonce jsem začala i běhat. A co můžu poradit? Pokud jste opravdu odhodlaní držet dietu a máte silnou vůli, jděte do toho a dokážete zhubnout!

Jíme, abychom žili, nežijeme, abychom jedli. Toto jsem pochopila díky KetoMixu. Děkuji!

Vaše Monika