Týdenní hubnutí v lázních s keto dietou

SOUTĚŽ UKONČENA

Gratulujeme vítězům Ivetě K., Soně B. a Tereze N. a přejeme příjemný pobyt v lázních Luhačovice s produkty na hubnutí od KetoMix.

Nastartujte s námi změnu životního stylu při speciálním týdenním pobytu zaměřeném na redukci váhy. V lázních Luhačovice v luxusním wellness hotelu NIVAMARE můžete teď hubnout se stravovacím plánem od nutričního terapeuta a KetoMix programem s relaxačními procedurami. Vše absolvujete pod dohledem lázeňských odborníků.

Kombinací chutné proteinové stravy, ozdravných procedur a lehkého pohybu vám ukážeme cestu jak snadno dosáhnout vaší vysněné postavy. Po absolvování tohoto programu uvidíte nejen první změny na váze, ale odjedete nabití energií a chutí do života. Tento ozdravný pobyt, se kterým lze jednoduše a příjemně nastartovat dietu a naučit se způsob její přípravy, si mohou rezervovat zájemci jak z Česka, tak ze Slovenské republiky.

Zaregistrujte se a můžete vyhrát a získat pobyt úplně zdarma (podmínky zde), nebo, pokud se na vás štěstí neusměje, můžete jako zákazník KetoMixu získat pobyt za nejvýhodnější podmínky (viz níže). Vaše kontakty budou použity k identifikaci pro losování pobytů zdarma a také vás prostřednictvím nich budeme kontaktovat, abychom zjistili, jaké byste měli ohledně pobytu preference. Registrace je nezávazná. Luhačovický Ketorelax proběhne v termínu od 4. do 11.6.2023.

 

Proč hubnout s keto dietou
v lázních

“Ketonová strava je jednou z velmi efektivních možností jak nastartovat redukci váhy. Dietní program od KetoMix klade velký důraz na pravidelnost a vyváženost stravy. Délka tohoto programu a jeho komplexnost pak vytváří dostatečný prostor pro naučení se a vštěpení si zdravých návyků, což je důležité z hlediska dlouhodobého efektu diety.

Právě to nás přivedlo na myšlenku sestavit pro naše klienty pobyt, ve kterém je naučíme si keto stravu připravovat. Nebudou-li si schopní připravit zdravá a chutná jídla, jen těžko si novou váhu udrží dlouhodobě.

Naším cílem je aktivní zapojení klientů. V průběhu celého pobytu mají klienti možnost konzultovat recepty, postupy a celý průběh programu s nutričním terapeutem, obeznámeným jak s ketonovým stravováním, tak s dietními programy firmy KetoMix.”

Nutriční terapeutka
lázně Luhačovice
Olga Zbořilová, Dis

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Pobyt Luhačovický KETORELAX zahrnuje:

 • ubytování na 7 nocí a plnou penzi dle zásad keto stravování,
 • relaxační jóga s profesionální lektorkou,
 • konzultace s nutričním terapeutem,
 • cvičení v bazénu s fyzioterapeutem,
 • relaxační obklad zad,
 • Jávská masáž 25 minut,
 • vstup do luxusního wellness a saunového světa,
 • dárky od KetoMix v hodnotě 1 365 Kč,
 • vstup do venkovního vyhřívaného bazénu,
 • nordic walking,
 • župan zdarma,
 • individuální konzultace s odborným poradcem z firmy KetoMix.
Nabídka pokojů Původní cena Výhodná cena
od KetoMix
1/1 Superior 22 050 Kč 17 640 Kč
1/2 Superior 18 550 Kč 14 840 Kč
AP Exclusive 21 350 Kč 17 080 Kč
AP Exclusive+ 22 750 Kč 18 200 Kč
1/1 Standard 18 200 Kč 14 560 Kč
1/2 Standard 16 450 Kč 13 160 Kč

ZHUBNOUT S KETOMIX JE JEDNODUCHÉ

KetoMix dieta využívá přirozených procesů lidského těla. S KetoMix jídly omezíte příjem sacharidů a tělo je přirozeně nahradí ketonovými látkami, které vyrobí z vlastních tuků. Vy tak začnete hubnout, bez hladu a cvičení. Je to jednoduché, přirozené a funguje to na každého. Už za týden uvidíte na váze rozdíl.

KetoMix je šetrný k vašemu tělu i psychice. Všechna jídla obsahují vitamíny, minerální látky a vlákninu. Takže budete mít vše, co potřebujete.

150 000

spokojených zákazníků

Pomohli jsme zhubnout jim, pomůžeme i vám.
Inspirujte se jejich příběhy.

K příběhům