Příchutě ke koktejlu

Ke každé objednávce balíčku KetoMix nebo objednávce vybraného proteinového koktejlu obdržíte sypké dochucovací směsi zdarma. Vybírat můžete ze čtrnácti variant příchutí: vanilka, čokoláda, káva, jahoda, lesní směs, banán, kokos, ananas, karamel, borůvka, arašíd, malina, tropické ovoce a pistácie. Jednotlivé příchutě je možné objednávat i zvlášť. Jsou vhodné i pro dochucování mléčných výrobků nebo pro dietní nízkosacharidové pečení.

Nejprodávanější

16 položek celkem

Cena

55278
155278

Značky

Položek k zobrazení: 16
MM mockup koktejl prichut ananas CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč –60 %
55 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  dokonalá jemná chuť ananasu,  ​tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-ANA-20
MM mockup koktejl prichut tropical 20 CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč –60 %
55 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  skvělá pro milovníky tropického ovoce,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát...

PRI-TROP-20
MM mockup koktejl prichut boruvka 20 CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč –40 %
83 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  s obsahem čekankové vlákniny,  dokonale jemná chuť borůvky,  tento výrobek má certifikát V-label....

PRI-BOR-20
MM mockup koktejl prichut karamel CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč –30 %
97 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  jemná karamelová chuť,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-KAR-20
MM mockup koktejl prichut kava CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč –30 %
97 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  jemná kávová chuť,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-KAV-20
MM mockup koktejl prichut kokos CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč –30 %
97 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  jemná kokosová chuť,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-KOK-20
MM mockup koktejl prichut pistacie CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč –25 %
104 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  jemná pistáciová chuť,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-PIS-20
MM mockup koktejl prichut arasid 20 CZ
Slevový kupón
139 Kč

Nová vylepšená receptura,  skvělá pro milovníky arašídů,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-ARA-20
MM mockup koktejl prichut banan CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  jemná banánová chuť,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-BAN-20
MM mockup koktejl prichut cokolada 20 CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč

Nová vylepšená receptura, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro vegany, jemná čokoládová chuť, s obsahem kukuřičné vlákniny, tento výrobek má certifikát V-label.

PRI-COK-20
MM mockup koktejl prichut jahoda 20 CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  dokonale jemná chuť jahody,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-JAH-20
MM mockup koktejl prichut lesni CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč

Nová vylepšená receptura, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro vegany, skvělá pro milovníky chuti lesních plodů, s obsahem kukuřičné vlákniny, tento výrobek má certifikát...

PRI-LES-20
MM mockup koktejl prichut malina 20 CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  dokonalá malinová chuť,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-MAL-20
MM mockup koktejl prichut vanilka CZ
Novinka Slevový kupón
139 Kč

Nová vylepšená receptura,  bez lepku,  bez laktózy,  vhodné pro vegany,  jemná vanilková chuť,  s obsahem kukuřičné vlákniny,  tento výrobek má certifikát V-label. 

PRI-VAN-20
KM balicek 2+1 prichut banan tropic ananas SK
Slevový kupón
278 Kč

Ovocné příchutě k dochucování keto jídel a nápojů, 1 příchuť získáváte zdarma, hodí se pro keto dietu i low carb stravování, snížený o bsah sacharidů, obsahuje vlákninu pro...

BAL-PRI-1
Příchuť ke koktejlu - ananas - 45 g
Výhodná cena Slevový kupón
105 Kč

K dochucování keto jídel a nápojů, hodí se pro keto dietu i low carb stravování, osvěžující chuť ananasu, snížený obsah sacharidů, obsahuje vlákninu pro správné zažívání....

PRI-ANA

Všechny produkty jsou velmi chutné a zasytí. Konečně keto dieta při které nemám hlad. Top je koktejl s vanilkovou příchutí, který je super hustý a ne řídký jak voda jako například u konkurence.

Ověřený zákazník

Pro mne úplně první zkušenost s obchodem KetoMix a jsem velmi spokojená. Podrobně popsané produkty, rozpis jídel, kuchařka. Začínám svoji dietu a věřím, že zvládnu s rady a doporučeními shodit nadbytečná kila!

Ověřený zákazník

Navzdory obecnému převažujícímu názoru že, co je zdravé není chutné, je tato dieta také chutná a funguje.

Ověřený zákazník