Ozdravte svoje játra s pomocí KetoMix Detoxu. Kdy jindy než v dietě?

V6Svůj život jste vzali do vlastních rukou, držíte KetoMix dietu a hubnete. Možná už nejste v počátečním stresu „jestli to zvládnu“ a „bude mi to chutnat“ nebo „nebudu mít hlad“. Víte, že naše dieta funguje a cítíte se lépe. Dostatečně pijete, jíte velké množství zeleniny a děláte vše pro to, abyste na konci své hubnoucí cesty byli co nejzdravější. A přemýšlíte, jestli není ještě něco, čím byste celý proces přeměny podpořili.

Stejně tak jako střevům a ledvinám můžete ulehčit práci i svým játrům. Ne nadarmo jsou játra přezdívána čističkou nebo elektrárnou organismu. Jsou klíčovým orgánem, pročišťují tělo od jedovatých látek, přeměňují živiny na energii a během ketózy přeměňují tuky na ketonové látky.

Jenže, přiznejme si, že svým játrům práci většinou příliš neulehčujeme. Pokud se snažíte pravidelně hýbat, nepřejídat se, příliš neholdovat alkoholu, neužíváte dlouhodobě léky, hormonální antikoncepci, konzumujete potraviny z ekologického zemědělství, vaše játra si lepšího majitele nemohly přát. Nicméně životní styl většiny z nás takový není.

Do naší nabídky jsme tedy zařadili produkt, který na játra působí jako regenerační balzám. Nový KetoMix Detox svým obsahem silymarinu a cholinu, nejen chrání vaše játra, ale má i blahodárný účinek na jejich regeneraci.

Ozdravte proto svoje játra s pomocí KetoMix Detoxu. Kdy jindy než v dietě?

Produkt

Malý slovník

Toxin - z řeckého slova toxikon, je jedovatá látka produkovaná živými buňkami nebo organismy.

Detox - je proces odstranění nebo zneškodnění toxické látky. V našem případě se jedná o odstranění toxických látek z tukových buněk.

Silymarin - látka, která pochází z bodláku Ostropestřce mariánského. Díky svým schopnostem urychlit obnovu jaterních buněk je podávána lékaři při různých intoxikacích, otravách nebo jaterních onemocněních jako cirhóza nebo žloutenka.

Cholin - dostatečný příjem cholinu má ochranný účinek na funkci jater a metabolismus tuků. Oproti tomu nedostatek tohoto vitagenu může vést k poruše jaterních funkcí až k rozvoji ztučnění jater.