NAKUPTE HNED A ZAPLAŤTE AŽ ZA 30 DNÍ

Splňte si své přání hned a peníze pošlete až pak. Díky službě Twisto Pay budete mít zboží doma ještě předtím, než ho zaplatíte. Platbu si můžete odložit až o 30 dní. Nic neriskujete. Twisto Pay je zcela ZDARMA, nestojí vás nic navíc.

 

JAK TO FUNGUJE?

① Zvolte platební metodu Twisto Pay

Nakupte jako obvykle. Vyberte si produkty, které chcete. Jako platební metodu zvolte Twisto Pay. Poté už jen zadejte vaše osobní údaje.

②  Na platbu máte 30 dní

Nákup vám dorazí domů a vy si ho v klidu prohlédněte. Na zaplacení máte až 30 dní. Do té doby to vaši peněženku nebude stát vůbec nic. 

③ Plaťte jen to, co opravdu chcete

Něco vám nevyhovuje? Rozmysleli jste si to? Zboží, které nechcete, můžete v klidu vrátit. Vašich vlastních financí se to nijak nedotkne. Nebudou nikde blokovány a vy nebudete muset čekat na jejich vrácení. 

JÍT NAKUPOVAT

 

PROČ SE TWISTO PAY VYPLATÍ?

Nakupujete hned a platíte až pak Žádné skryté poplatky
Objednáte, prohlédnete, když vám to nevyhovuje, neplatíte. Máte dost času si nákup promyslet a případně vrátit. Služba Twisto Pay je úplně zdarma. Stačí zaplatit objednávku v určeném čase. Nemusíte se bát, připomenutí splatnosti dostanete několikrát na váš email.
Rychlý a pohodlný nákup Žádné slevy už vám neutečou
Platíte na jedno kliknutí z pohodlí vašeho domova. Nemusíte se nikam složitě přihlašovat a registrovat. Můžete si pořídit vše, co chcete, ještě před výplatou. Nezmeškáte tak žádné výhodné nabídky a slevové akce.

 

Zjistit více o Twisto Pay