Mahulena Bočanová se zamilovala do KetoMix diety

mahulenaHerečka a moderátorka Mahulena Bočanová ještě před pár lety diety vůbec neřešila. Nabrala nějaká ta kila po těhotenství, která po Star Dance rychle zmizela. Myslela si, že to tak bude mít navždycky. Jenže příroda je neúprosná. S věkem se jí metabolismus zpomalil, takže musela dát vale večernímu luxování lednice. I tak ale ručička na váze pomalu stoupala. A tak našla KetoMix. A do naší proteinové diety se doslova zamilovala.

 
Vypadáte jako někdo, kdo váhu řešit nemusí…

Když jsem dříve potřebovala shodit pár kil, tak jsem prostě týden nejedla. Což není pro hubnutí zrovna to nejzdravější. Vlastně dietu jako takovou jsem začala řešit poprvé na podzim 2017. To jsem zjistila, že se po letní pohodičce vejdu jen do jednoho z divadelních kostýmů

S jakou dietou máte dobré zkušenosti?

Začala a skončila jsem s KetoMixem. Když něco funguje a navíc to chutná, není třeba měnit. Právě po tom létě, kdy jsem zjistila, že mám obrovský problém se šatníkem, jsem byla u své kadeřnice. Vypadala báječně. To ona mi řekla o KetoMix dietě. Žádná dřina ve fitku, pravidelné jídlo a přesto hubnete? Jen tím, že do sebe necpete cukry? Zdálo se mi to skoro nemožné, jenže na ní jsem viděla výsledek. A tak jsem KetoMix zkusila. Hubnutí s KetoMixem bylo rychlé a pohodlné. Už za měsíc jsem se dostala na svoji vysněnou váhu.

A co jojo efekt? Přišel?

Popravdě, každá dieta, po které začnete čuňačit, vám bude dlouhodobě k ničemu. V mém životě nastalo další turbulentní období, kdy moje nervy jely naplno a já do sebe cpala, co jsem našla. Takže jasně, jinak to dopadnout nemohlo. Váha určitě souvisí s hlavou. Někdo při nervech na pochodu hubne, protože do sebe nemůže nic dostat. Já to mám naopak. Starosti jsem si z toho nedělala. Věděla jsem, že až se bouře přežene, naskočím zase na KetoMix. Teď už jsem v pohodě a mám zase kapacitu věnovat se sama sobě. Takže jsem se do diety vrhla znovu. 

Mahulena dortKolik kilogramů máte v plánu shodit?

S touhle dietou je jen na vás, kolik kilo shodíte. Ráda bych se vrátila na svou loňskou váhu. Když to bude víc nebo míň, taky nevadí. Nehroutím se z kila nebo dvou navíc. Chci se cítit v pohodě a být sama se sebou spokojená. To je to, o co mi jde.

S čím jste ze začátku KetoMix diety bojovala? 

Vlastně s ničím. Denně jíte pět jídel a k tomu půl kila zeleniny a ořechy. Takže hlad nemá šanci. U jídel máte vždy na výběr podle vlastní chuti nebo času. Mně vyhovují polévky a koktejly, které jsou hotové za pár minut. Takže je s sebou beru, když natáčím nebo moderuji. Je to super jídlo na cesty. Bezvadné jsou taky tyčinky. Když mám čas, tak si připravuji omeletu. Palačinky nebo pudink sladím čekankovým sirupem. Ujíždím na KetoMix chlebu a houstičkách.

Takže to není o tom, najít si, co vám chutná? 

Nevím, jak to mají ostatní. Já jsem typická ryba a miluji jídlo i pití. Jsem požitkář. Ale u KetoMixu se mi nestalo, že by mi něco nechutnalo. Jídla se dají různě vylepšovat. Do polévek přidávám zeleninu. Do omelet třeba kysané zelí. Z proteinu a ořechů se dají péct opravdové sušenky. Na facebookové skupině KetoMixu najdete desítky receptů. Třeba i proteinový knedlík. A co mě osobně dostalo, jsou nízkosacharidové čokolády, které KetoMix nabízí. Někdy mám pocit, že vlastně žádnou dietu nedržím..

Proč vám tato dieta vyhovuje? 

Baví mě, když je vidět rychle výsledek. Což u KetoMix diety opravdu je. Jídla se připravují taky bleskově. Nemusím počítat kalorie ani se hýbat, když nemám chuť. Jsem skoro závislá na koktejlu s jahodovou příchutí. Ten s sebou beru všude. A navíc vás KetoMix naučí přemýšlet o tom, co jíte. Najednou vidíte, v čem všem je cukr. Zjistíte, že i jídla, která se navenek tváří jako zdravá, jsou plná umělých sacharidů. A teď, když KetoMix na trh uvedl i vlastní nízkosacharidové víno, už mi nechybí vůbec nic. Nevěřili byste, jak deci vína denně dokáže dietu zpříjemnit.