Bramborový salát bez brambor

Kdo říká, že si nemůžete pochutnat na bramborovém salátu, pokud držíte dietu KetoMix? S trochou kreativity a změnou jedné hlavní ingredience můžete! Sice nejde o klasický „bramborový“ salát, ale rozdíl v chutích téměř nepoznáte. Má všechny příchutě, které máte v bramborovém salátu rádi, mínus pár sacharidů, plus více vlákniny. Připravený ho máte za 15 minut a chutnat bude celé rodině.

Stejně jako klasický bramborový je i tento NEbramborový salát receptem, který si každá rodina připraví podle vlastních chutí. Proto neváhejte a dochuťte ho tím, co máte rádi právě vy. Sdílejte a inspirujte i ostatní v naší facebookové skupině.

Co budete potřebovat:

  • KetoMix Vajonézu
  • celer,
  • ředkev vodnici,
  • lžičku zakysané smetany,
  • lžičku hořčice bez cukru,
  • sůl.

Postup

Kořenovou zeleninu oloupejte a ve vodě uvařte do měkka. Poté ji nakrájejte na menší kostičky a vložte do větší mísy. Promíchejte s KetoMix Vajonézou, hořčicí, solí a pepřem. Nechejte přes noc uležet v lednici.

bramborovy_salat

 

Dobrou chuť!
Monika Rychlovská Tělupilová
Výživová poradkyně KetoMix


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.