Jak zhubnout

Nikdy to nebylo jednodušší!

Rádi byste udělali něco pro své zdraví a lepší postavu, ale nechcete hladovět, mučit se cvičením, zdlouhavě připravovat jídla a počítat kalorie? V tom případě zvolte ketonovou dietu KetoMix. Ketonová dieta KetoMix vám pomůže za pár týdnů nastavit zdravý životní styl a s ním i docílit křivek, které byste chtěli mít.

jak-zhubnout

Jak funguje ketóza

Dieta KetoMix využívá biochemické reakce těla, zvané ketóza. Zní to složitě, ale nic těžkého na tom není. Pokud tělu kontrolovaně omezíte cukry, začne je zcela automaticky nahrazovat ketony. Což jsou látky, které tělo začne vytvářet z energie vašich tukových zásob, aby nahradilo právě cukry. A tak kila začnou ubývat.

Funguje to na každého, bez rozdílu věku nebo pohlaví. Lidské tělo je tak prostě nastaveno. Stav zvaný ketóza nastává v těle velmi rychle. Už druhý nebo třetí den po zahájení KetoMix diety. Takže již po několika dnech začne jít ručička na váze strmě dolů. Vaše tělo bude hubnout za vás, a vy nemusíte vynakládat žádnou fyzickou aktivitu.

Proč hubnout s KetoMixem

KetoMix je unikátní česká dieta, která v současné době nabízí dvaadvacet plnohodnotných a velmi chutných jídel. Jejich příprava vám nezabere více než pět minut, a tak budete mít dost času sami na sebe. KetoMix jídla neobsahují chemické přísady a glutamáty a s výjimkou houstiček jsou zcela bez lepku. K jejich přípravě není potřeba mléko. Obsahují také veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje.

  • Rychlé hubnutí bez hladovění
  • Příprava jídel do 5 minut
  • Vitamíny pro podporu imunity
  • Bez míchání s mlékem
  • Bez škodlivých chem. přísad
  • Jídelníček zdarma
  • Bez lepku
  • Vyrobeno v ČR

Co o nás říkají naši zákazníci?

Už nikdy jinak!

,,Poprvé a už nikdy jinak! Jsou prostě věci, které nezkusíte po druhé, když vás nenadchnou okamžitě. Tak to bylo i s mými dietami. Když jsem mívala v různých obdobích záchvaty hubnutí, to bylo rad, tipů a osvědčených receptur. Jenže vždycky přišel ten strašák jojo efekt. Teď jsem konečně kápla na něco, co umí i tohohle strašáka zastrašit. KetoMix dieta."

Andrea Ježková
reportérka TV Prima

Rychlý výsledek

,,Baví mě, když je vidět rychle výsledek. Což u KetoMix diety opravdu je. Jídla se připravují taky bleskově. Nemusím počítat kalorie ani se hýbat, když nemám chuť. Jsem skoro závislá na koktejlu s jahodovou příchutí. Ten s sebou beru všude. A navíc vás KetoMix naučí přemýšlet o tom, co jíte. Najednou vidíte, v čem všem je cukr. Zjistíte, že i jídla, která se navenek tváří jako zdravá, jsou plná umělých sacharidů."

Mahulena Bočanová
herečka a moderátorka

Příval energie

,,Jestli mě něco na KetoMix dietě překvapilo, byla to rychlost, jakou šla kila dolů. Už za týden mi byly volné džíny v pase. A ještě jedna věc, která mi vyrazila dech. Ten příval energie, kterou jsem najednou měl. Bál jsem se, že budu unavený, protivný, nebudu zvládat. Ale opak byl pravdou. Ve chvíli, kdy tělo přeskočilo do módu „už jsem v ketóze“, jako kdyby dostalo energetickou injekci."

Roman Mikesh
moderátor

Co zákazníci nejvíce oceňují?

„Jídla KetoMix jsou chutná a snadno a rychle se připravují.“
„Překvapil mě přísun energie, když se tělo dostalo do ketózy. Něco takového jsem nečekal.“
„Baví mne široká škála plnohodnotných proteinových jídel. Dieta není jednotvárná.“
„Vyhovuje mi, že jsou příchutě koktejlů v samostatných baleních, a já si tak mohu sama zvolit intenzitu sladkosti proteinového nápoje.“
„S mou alergií byly pro mne jiné diety problém. KetoMix je bez lepku, takže přesně to, co potřebuji. A navíc je i bez glutamátů a jiné chemie. Což je pro zdraví fajn.“
„Kromě toho, že jsem s KetoMixem zhubla, zbavila jsem se i dlouholetého akné.“
Vybrat výhodný balíček

Co obsahují produkty KetoMix

Sójový protein

Sója je nejkvalitnější rostlinný zdroj proteinu s nejvyšší biologickou hodnotou, vstřebatelností a využitelností.

Syrovátkový protein

Syrovátka je v současnosti považována za nejkvalitnější zdroj bílkovin a pro své vlastnosti je nejvyužívanějším proteinem mezi vrcholovými sportovci. Tělu dodá veškeré esenciální aminokyseliny nezbytné pro dokonalou obnovu svalové hmoty.

Bramborová vláknina

Rozpustná vláknina podporuje kvalitní střevní mikrobiom. Funguje jako takzvané prebiotikum, snižuje pocit hladu a omezuje produkci škodlivých látek ve střevě.

Lněné semínko

Lněné semínko představuje nerozpustnou vlákninu, která reguluje vstřebávání živin z potravy, podporuje činnosti střev a působí jako jakýsi kartáč trávicího traktu, který snižuje vstřebávání toxinů ze střeva do těla.

Kyselina listová

Kyselina listová a další vitamíny se významně podílejí na metabolismu sacharidů, tuků i bílkovin. Tělo si tyto látky převážně nedokáže vytvořit, proto je během diety KetoMix přijímáte v té nejlépe vstřebatelné formě. Metabolismus tak může pracovat na nejvyšší obrátky.

Zvládnu to?

Ano! Nemusíte se obávat ani jednotvárnosti diety. V portfoliu produktů najdete jak jídla slaná - od omelet a polévek přes palačinky, až k houstičkám nebo chlebu. Pokud budete mít chuť na sladké, zvolit můžete KetoMix proteinové tyčinky, kaše, perníčky nebo pudink.

Důležitou součástí diety jsou také koktejly - u těch máte na výběr ze sedmi lahodných příchutí a jednoho veganského koktejlu. V nabídce najdete i nízkosacharidové čokolády či oříškové krémy a pomyslnou třešničkou na dortu je nízkosacharidové víno KetoMix.

Vybrat výhodný balíček
 

Lenka, 27 let ,,Už nejsem unavená a chutě na sladké téměř zmizely."

-10 kg za 3 týdny

Pavlína, 45 let ,,Už zase chodím ráda mezi lidi.“

-10 kg za 3 týdny

Iveta, 47 let (Brno) „Nyní mám větší sebevědomí a to je něco skvělého!“

-10 kg za 3 týdny

Hedvika, 47 let „Nyní si kupuji oblečení, které se mi líbí a ne to, které mi schová špeky.“

-10 kg za 3 týdny
Prev Next

Zvolte si balíček a začněte hubnout

balicky