Dodání do 3 dnů

Rozhodnout se pro změnu životního stylu nebývá lehké, a když už se k němu člověk odhodlá, nechce na nic dlouho čekat. S každým dalším dnem hrozí, že mu dojde odvaha. A to je nám naprosto jasné. Proto chceme, abyste svůj KetoMix balíček měli doma co nejdříve. V den objednání vše zabalíme a předáme dopravci. Ten většinou balíček doručí další pracovní den. Za 3 pracovní dny od objednávky se tedy můžete do KetoMix diety vrhnout.

Na výběr máte ze dvou druhů dopravy. Využít můžete kurýrní služby DPD a PPL, které doručí objednávku až k vám domů. Třetí variantou je Zásilkovna, jež vám doveze váš balíček na vámi určené výdejní místo Zásilkovny, kde si ho sami vyzvednete. Rádi bychom upozornili, že kapacita Alza boxů a Z-boxů je omezená. Mohou se tak vyskytnout komplikace s včasným doručením vaší objednávky, které bohužel nedokážeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení. 

Držíme vám palce, ať je cesta za vaší vysněnou postavou co nejrychlejší.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč