Proč je detox při dietě důležitý?


Organismus během hubnutí odbourává nejen tuky, ale i toxiny, které se dlouhodobě ukládaly do tukové tkáně. Tělo tak během hubnoucí kůry shazuje nahromaděný tuk a zároveň vyplavuje i nežádoucí škodliviny.

Detox (4)

Pitný režim umožňuje ledvinám zbavovat se škodlivých látek a dostatečný přísun vlákniny ze zeleniny a KetoMix jídel napomáhá pročišťovat střeva a podporovat tak růst prospěšných střevních bakterií, které se opět postarají o vylučování škodlivých látek.

Játra jsou velmi často přezdívána jako „čistička“ nebo „elektrárna organismu“. Právě játra jsou tím orgánem, který se stará o správný chod metabolismu, pročišťuje organismus od toxinů, kontroluje strávenou potravu, přeměňuje živiny na energii a během ketózy přeměňuje tuky na ketonové látky.

Proč tělu nepomoci, když je to tak snadné

Při hubnutí dělá vaše tělo obrovský kus práce. Bez přestání, ve dne v noci. Proto na něj buďte hodní a trošku mu pomozte. Tablety KetoMix Detox díky obsahu silymarinu a cholinu, pomáhají orgánům k jejich správnému fungování a tělo zklidňují a pročišťují.

 

Z naší nabídky

Detox (100 kapslí)

Detail

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.