Proč je detox při dietě důležitý?

Detox balíček 3Organismus během hubnutí odbourává nejen tuky, ale i toxiny, které se dlouhodobě ukládaly do tukové tkáně. Tělo tak během hubnoucí kůry shazuje nahromaděný tuk a zároveň vyplavuje i nežádoucí škodliviny.

Pitný režim umožňuje ledvinám zbavovat se škodlivých látek a dostatečný přísun vlákniny ze zeleniny a KetoMix jídel napomáhá pročišťovat střeva a podporovat tak růst prospěšných střevních bakterií, které se opět postarají o vylučování škodlivých látek.

Játra jsou velmi často přezdívána jako „čistička“ nebo „elektrárna organismu“. Právě játra jsou tím orgánem, který se stará o správný chod metabolismu, pročišťuje organismus od toxinů, kontroluje strávenou potravu, přeměňuje živiny na energii a během ketózy přeměňuje tuky na ketonové látky.

 

506_detox

Proč tělu nepomoci, když je to tak snadné

Při hubnutí dělá vaše tělo obrovský kus práce. Bez přestání, ve dne v noci. Proto na něj buďte hodní a trošku mu pomozte.

Tablety KetoMix Detox díky obsahu silymarinu a cholinu, pomáhají orgánům k jejich správnému fungování a tělo zklidňují a pročišťují.

 

 
97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč