Omeleta s restovanou zeleninou

V tomto receptu si ukážeme, jak jen s pomocí povolené zeleniny, vykouzlíte rychlý a chutný recept, na kterém si pochutnáte, a dokonale vás zasytí.

recept_omeleta_syrova_3

Co budete potřebovat

1 porce
Od 1. fáze

Postup

Do šejkru přidejte 1 odměrku sýrové KetoMix omelety a společně s vodou ji protřepejte. Pánev potřete trochou oleje, který rozehřejte. Do pánve nasypte předem očištěnou a nakrájenou zeleninu a orestujte ji. Následně ji přisypte do šejkru. Celou směs rozmíchejte a vylijte zpět na rozpálenou pánev. Pod pokličkou restujte po obou stranách dozlatova.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.