7 pravidel, jak na správný podzimní detox

Ačkoli o jarním detoxu už každý slyšel, na ten podzimní se neprávem zapomíná. Přitom právě podzim je tou správnou dobou, kdy probudit tělesnou energii a nabrat síly na přicházející zimu.

detox_web

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu - to je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy - obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Pravidla správného detoxu

  1. Dodržujte pitný režim.
  2. Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  3. Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  4. Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
  5. Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  6. Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  7. Zvyšte příjem vitamínů.

Přírodní způsob detoxu

Pokud nevíte, jak s detoxem začít, pořiďte si měsíční bylinnou kúru KetoMix. Za měsíc pročístíte své tělo ale i mysl. Získáte novou energii a zbavíte se jedovatých látek. V kombinaci s KetoMix dietním plánem navíc podpoříte bylinnou směsí i proces hubnutí. A to bez hladovění a námahy. V bylinné kúře najdete směsi na 4 týdny, a tak každý týden budete pít jinou.

Detoxikační program KetoMix

Do detoxu můžete zařadit také tablety KetoMix Detox - čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce. Pravidelná konzumace kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismus. Spolu s detoxikačními tabletami můžete užívat také KetoMix multivitamin s minerálními látkami. Kromě toho, právě na podzim jsou vitamíny skvělým pomocníkem pro zvýšení vaší imunity. Odlehčit byste měli i vašemu trávení, proto doporučujeme do jídelníčku zařadit i bezlaktózový koktejl s čokoládovou příchutí. Ten je zcela bez lepku, je lehce stravitelný a vašemu tělu dodá kvalitní bílkoviny i vlákninu. Do správného detoxu se hodí i konjakové těstoviny, které jsou zcela bez sacharidů. Mají minimální energetickou hodnotu a jsou velmi šetrné k trávení. Zakoupit je můžete na www.slimpasta.cz ale i na www.ketomix.cz.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč