7 pravidel, jak na správný podzimní detox

Ačkoli o jarním detoxu už každý slyšel, na ten podzimní se neprávem zapomíná. Přitom právě podzim je tou správnou dobou, kdy probudit tělesnou energii a nabrat síly na přicházející zimu.

detox_web

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu - to je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy - obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Pravidla správného detoxu

  1. Dodržujte pitný režim.
  2. Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  3. Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  4. Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
  5. Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  6. Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  7. Zvyšte příjem vitamínů.

Přírodní způsob detoxu

Pokud nevíte, jak s detoxem začít, pořiďte si měsíční bylinnou kúru KetoMix. Za měsíc pročístíte své tělo ale i mysl. Získáte novou energii a zbavíte se jedovatých látek. V kombinaci s KetoMix dietním plánem navíc podpoříte bylinnou směsí i proces hubnutí. A to bez hladovění a námahy. V bylinné kúře najdete směsi na 4 týdny, a tak každý týden budete pít jinou.

Detoxikační program KetoMix

Do detoxu můžete zařadit také tablety KetoMix Detox - čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce. Pravidelná konzumace kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismus. Spolu s detoxikačními tabletami můžete užívat také KetoMix multivitamin s minerálními látkami. Kromě toho, právě na podzim jsou vitamíny skvělým pomocníkem pro zvýšení vaší imunity. Odlehčit byste měli i vašemu trávení, proto doporučujeme do jídelníčku zařadit i bezlaktózový koktejl s čokoládovou příchutí. Ten je zcela bez lepku, je lehce stravitelný a vašemu tělu dodá kvalitní bílkoviny i vlákninu. Do správného detoxu se hodí i konjakové těstoviny, které jsou zcela bez sacharidů. Mají minimální energetickou hodnotu a jsou velmi šetrné k trávení. Zakoupit je můžete na www.slimpasta.cz ale i na www.ketomix.cz.