Díky KetoMixu Mirek opět oblékne své oblíbené oblečení. Bez pevné vůle by to ale nešlo.

Jmenuji se Mirek, je mi 36 let. Se svou váhou jsem bojoval de facto celý život. Zkoušel jsem různé diety a sportovní aktivity, ale stále se mi nedařilo svoji váhu výrazně změnit. K tomu se přidalo mé sedavé zaměstnání... Sladké jsem nikdy moc rád neměl, ale za to slané pochutiny jsem vždy na talíři přivítal. K dobrému jídlu dobré pivo a tak se ani nedivím, že váha tak rapidně vystoupala. Když jsem zjistil, že mám problém vyjít do druhého patra, aniž bych se nezadýchal a k tomu již neobleču ani jednu ze svých oblíbených košil, řekl jsem si dost. Od mého kolegy jsem se dozvěděl o KetoMixu. Pravda, nejdřív jsem si na internetu četl příběhy dalších lidí a jak vůbec KetoMix funguje a přiznám se, neměl jsem až tak velkou důvěru. Ale nakonec jsem si řekl, proč ne, zkusit se má všechno. Nakonec mě i kolega přesvědčil, že to bude fungovat. Obětoval jsem proto peníze s důvěrou a zakoupil si balíček ketonové diety na 4 týdny

„Díky KetoMixu opět obleču své oblíbené oblečení.“

zhubli_Mirek_Safranek

Mirek před a po ketonové dietě KetoMix.

Než jsem s dietou začal, vše jsem si v manuálu pečlivě prostudoval. Po prvním pozření koktejlu jsem si myslel, že druhý už nedám, ale rychle jsem si zvykl, až mi koktejl dokonce zachutnal. Každý den jsem si poctivě vážil zeleninu a oříšky. Pravdou je, že jsem první týden měl docela hlad, ale řekl jsem si, že jednou jsem se na KetoMix dal, tak to vydržím. Každé ráno jsem měl k snídani koktejl, ke svačině omeletu, k obědu palačinku, k odpolední svačině koktejl a k večeři polévku. Nejvíce mi chutnaly koktejly, hlavně příchuť kokos a vanilka.

mirek-po-diete-ketomix

Co mě ale nejvíce inspirovalo, byly úbytky na váze. Po prvním týdnu jsem cítil, že začínám hubnout. Další týdny to šlo již pomaleji, stále ale velice rychle. Pravidelně jsem každý týden shazoval. Po 7 týdnech první fáze jsem přešel na fázi druhou. Zařadil jsem vejce, kvalitní šunku, tuňáka, lososa a další kvalitní potraviny a i přesto mi váha ještě spadla. Tuto váhu si udržuji, jsem s ní spokojený. Výrazně jsem změnil svoje stravovací návyky. Jím 5x denně a spoustu zeleniny, kterou jsem před tím moc nejedl. Každý den obětuji čas tomu, abych si jí na druhý den nachystal minimálně půl kila do práce. Přestal jsem pít slazené limonády. Jen čistou vodu. A hlavně jsem začal sportovat. Každý druhý den běhám a dokonce jsem se v minulých dnech zúčastnil běžeckého závodu v Brně a hravě jsem za 57 minut uběhl téměř 11 km. I přes můj počáteční odpor ke koktejlům, nechybí v mém jídelníčku ani dnes. Kolikrát po něm sáhnu jako po rychlé svačině nebo snídani, protože zasytí a připravený je za pár vteřin.

Cítím se báječně a hlavně opět mohu nosit mé oblíbené oblečení, ve kterém jsem dřív vypadal jako sud. Neříkám, že občas nezhřeším nějakou dobrotou, ale pravidelnou stravou, občasnými jídly z KetoMixu a pohybem si váhu držím. Všem KetoMix doporučuji, ale pozor, bez pevné vůle to nepůjde! Držím pěsti všem!

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 349 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Přečtěte si příběhy našich zákaznic. Inspirujte se.

Opravdu to funguje? Desetitisíce našich spokojených zákazníků říkají ano!

Vysněná váha
za měsíc

„Hubnutí s KetoMixem bylo rychlé a pohodlné. Už za měsíc jsem se dostala na svou vysněnou váhu.“

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Přečíst celý příběh

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč