Zpátky ke sportu a zdravému sebevědomí

Díky nadměrnému pracovnímu vytížení, nevhodné stravě a nedostatku pohybu jsem výrazně přibral. Stačilo pár měsíců této špatné životosprávy a přebytečná kila mě limitovala při mém oblíbeném sportu - fotbalu. Při hře jsem byl zpomalený, neohrabaný a každá větší zátěž se odrazila na mém zdravotním stavu - bolely mne klouby a vazy. V mých 28 letech a při mé váze jsem rychle ztratil sebevědomí jak v právě zmiňovaném sportu, tak i v osobním životě. 

"Zhubl jsem za měsíc."

Rozhodl jsem se s tím něco dělat. Brouzdal jsem po internetu a porovnával dostupné možnosti. KetoMix z mé analýzy vyšel nejlépe. Zakoupil jsem tedy ketonovou dietu na 4 týdny. Nejvíce mi chutnala zeleninová polévka. Průběh diety byl bez problému, až na občasnou malátnost či slabost, ale káva nebo energetický nápoj bez cukru mi pomáhaly. První fázi diety jsem držel měsíc a váha šla dolů.

kamil-pred-a-po-diete

,,Díky KetoMixu se cítím jako politý živou vodou!"

Naučil jsem se správně stravovat a naslouchat svému tělu. Všechno se obrací k lepšímu a já jsem rozhodnutý v této cestě pokračovat! Během druhé fáze jsem díky sportu viditelně nabral svalstvo na úkor tuku, ale váha se zatím nemění. Mám tedy ještě cíl, dostat se ještě na nižší váhu. Nevím, zda se mi to podaří, ale jsem si jist, že nebudu přibírat. Už se nikdy nevrátím ke špatným stravovacím návykům, kvůli kterým jsem přišel o své sebevědomí a oblíbený sport.  

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 406 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč