Šárka Rezková Brabcová: KetoMix je pro mě jednička

rezkova1Zpěvačka Šárka Rezková Brabcová se rozhodla zatočit s přebytečnými kily. Díky KetoMixu se jí to podařilo! A v hubnutí pokračuje. Jaký je její příběh?

Šárka byla vždy štíhlá. Po tragické události v rodině však kila začala plíživě stoupat. Nedokázala se obejít bez léků, které jí sice pomohly psychicky, ale způsobily útlum a zavodnění. Dříve byla zvyklá hodně pracovat, teď jí energie stačila maximálně na starost o děti. Energetický deficit navíc doháněla sladkým. A tohle vše se začalo odrážet na její váze. Přibrala, jenže v tu chvíli to bylo druhořadé. Neměla sílu na běžné životní úkony, natož aby bojovala s kily.

Když Šárčino náročné životní období odeznělo, začala se zase pomalu dávat dohromady, vystupovat a připravovat koncerty. V tu chvíli si řekla, že by měla něco udělat i s nabranými kily. Tak aby se cítila co nejlépe. Nejdříve omezila sladkosti a porce jídla. Byl to tvrdý boj. Při této dietě se necítila dobře, byla unavená a nervózní. Věděla, že u redukční diety je tenhle stav normální. Jí však nevyhovoval. A tak se spojila s Táňou Řehákovou, která jí doporučila ketonovou dietu KetoMix.

Boj s kilogramy byl s KetoMixem o dost snesitelnější. Šárce jídla chutnala a při jejím novém pracovním vytížení jí vyhovovala i rychlá a snadná příprava jídel. S touto dietou, kterou popisuje jako „kdyby žádnou dietu nedržela“, dokázala zahnat i chutě na sladké.

Do této chvíle chvíli Šárka Rezková Brabcová s KetoMixem zhubla a pokračuje v hubnutí úspěšně dál. Při dietě se nemusí nijak zvlášť omezovat. Často cestuje mezi Nizozemím, kde žije, a Českou republikou. I proto jí KetoMix dieta naprosto vyhovuje. V autě má vždy po ruce koktejl nebo proteinovou tyčinku. A jako milovnice sladkého samozřejmě uzobává i z cukrovinek, slazených stévií. Miluje KetoMix palačinky a lískooříškový krém je bonusem navíc. Doma si pak připravuje KetoMix houstičky nebo pudink. Už nesahá po rychlém občerstvení v podobě bagety nebo sladkostí. S KetoMixem se naučila jíst tak, aby to její váhu neohrozilo.

houstičky (1)

Šárka na reklamu moc nedá. Po KetoMixu sáhla na doporučení člověka, kterému věří a nelituje. Široká možnost toho, co může rychle k jídlu připravit, vybrat si na co má chuť, ale taky možnost, že může z těchto produktů uvařit něco jiného a přitom dietu neporušit – to je přesně to, co její profesní tempo a ona sama potřebuje.

„Je to úžasně inspirující a to jak se dívám na jídlo dnes, pozvolna začíná být praktika, kterou využiji i ve chvílích, kdy KetoMix produkty již potřebovat nebudu a přejdu plně do třetí fáze. Důležité je pochopit jak se stravovat a co lze změnit v jídelníčku trvale, aniž bych měla pocit omezování. Jsem v pohodě a to je pro mě velmi důležité, protože se musím soustředit a ne se vysilovat omezeními diet, které mě nutí stále přemýšlet nad tím, že mám hlad a stále mám pocit, že mi něco schází. Jídlo je důležité, abychom byli fyzicky i psychicky v pohodě, zbytečně se nevydávat stresu z hladovění. A v tom je KetoMix jednička“, říká o KetoMix dietě Šárka Rezková Brabcová.

95 %zákazníků náš obchod doporučuje z 1 576 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #letosjinakZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci Vám zde zodpoví veškeré Vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 7 000 členů

Přečtěte si příběhy našich zákaznic. Inspirujte se.

Opravdu to funguje? Desetitisíce našich spokojených zákazníků říkají ano!

-10 kg za 2 měsíce

"Za dva měsíce jsem měla deset kilo dole. Šlo to samo. S touhle dietou je jen na vás, kolik kilo shodíte."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Přečíst celý příběh

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč