Lenka se cítí lépe než kdy předtím

Jmenuji se Lenka a je mi 27 let. První fotografie, kterou vidíte, je z podzimu 2015, kdy se moje váha vyšplhala na 97 kilogramů při výšce 176 centimetrů. Rok poté se mi podařilo několik kilogramů shodit, jenže pak jsem se dostala do extrémně stresové životní fáze. Končila jsem vysokou školu a do příprav na magisterské státnice mi zasáhlo úmrtí v rodině. Běžně jsem spala dvě až čtyři hodiny a obrovské vyčerpání jsem kompenzovala tím, co si unavené tělo žádalo - kalorickým jídlem, sladkostmi a kávou. Když se ohlédnu zpátky, nemohu se vůbec divit, že na začátku roku 2017 jsem měla zase téměř sto kilo. Věděla jsem, že to takhle nemůže jít dál.

Začala jsem cvičit a upravila jsem jídelníček. Něco jsem zhubla, ale pak se váha zastavila. A bohužel, spolu s váhou se zhoršoval i můj zdravotní stav. Měla jsem neustálé zažívací potíže, bolesti hlavy přecházející až do migrén, bolelo mne celé tělo a cítila jsem se strašně unavená. Podle lékaře jsem však měla tlak, cholesterol i cukr v pořádku. Takže jsem byla zdravá a vše jsem přičítala špatným stravovacím návykům. Tušila jsem, že za tím bude nejspíš vysoký podíl cukru ve stravě, a tak jsem začala hledat na internetu a narazila na KetoMix. Ze dne na den jsem se rozhodla, že do toho půjdu a dám tělu tvrdý reset a očistím ho. Můj plán je, že až budu ve třetí fázi, začnu postupně zařazovat různé potraviny a zjistím, které mi nedělají dobře a s těmi se navždy rozloučím.

dva_1

Během čtyř týdnů první fáze mne ani jednou nebolela hlava, natož abych měla migrénu. Nebyla jsem unavená, nebolelo mne břicho ani záda. Dokonce jsem se zcela zbavila akné - moje pleť se přestala mastit. Výrazně se mi omezila chuť na sladké. Bohužel jsem dostala chřipku, a tak jsem plán nedodržovala na sto procent. Hlídala jsem si však pořád sacharidy, aby moje tělo zůstalo v ketóze a snažila se jíst alespoň čtyři KetoMix jídla denně. I tak jsem za tento měsíc shodila tolik, co se mi předtím nikdy nepodařilo. Momentálně jsem ve druhé fázi KetoMix diety, přidala jsem cvičení a mám v plánu zhubnout ještě jednou tolik.

Jsem šťastná, že jsem poslechla svou intuici a své tělo a nenechala jsem se odradit zlými jazyky ve svém okolí. Vím, že jsem se vydala správnou cestou. Pokud se v mém příběhu vidíte, dejte této dietě šanci. Výsledky opravdu stojí za to.

dva_2-1024x902

95 %zákazníků náš obchod doporučuje z 1 626 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #letosjinakZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci Vám zde zodpoví veškeré Vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 7 000 členů

Přečtěte si příběhy našich zákaznic. Inspirujte se.

Opravdu to funguje? Desetitisíce našich spokojených zákazníků říkají ano!

Vysněná váha
za měsíc

„Hubnutí s KetoMixem bylo rychlé a pohodlné. Už za měsíc jsem se dostala na svou vysněnou váhu.“

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Přečíst celý příběh

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč