PRAVIDLA SOUTĚŽE „KETOMIX 30denní VÝZVA“

I. Obecná ustanovení

 1. Pořadatelem a vyhlašovatelem soutěže KetoMix 30denní výzva je společnost Opravdove hubnuti s.r.o., se sídlem Českomoravská 2408/1a, Praha 9, 190 00, IČO: 04093551, DIČ: CZ04093551 zapsané u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 242473 (dále jen „Pořadatel“).
 2. Soutěží se rozumí soutěž na stránce https://www.ketomix.cz/ketomix-vyzva-30-dni/.
 3. Soutěž nepodléhá zákonu č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách.
 4. Soutěž probíhá na území České republiky podle tohoto harmonogramu:

             a)  Nejpozději do 15. 4. 2022 registrace účastníků do soutěže na https://www.ketomix.cz/ketomix-vyzva-30-dni/ a možnost nákupu produktového Balíček pro 30 denní výzvu  na www.ketomix.cz .
             b)  Nejpozději do 31. 7. 2022 odeslání výher na adresu uvedenou při objednání Balíčku pro 30 denní výzvu s dárky účastníkům, kteří splní podmínky uvedené níže.
                    i)    náramek s typickým “X” – Praqia
                    ii)   20% slevu na další nákup produktů KetoMix, DailyMix a Slim Pasta
                    iii)  tričko
             c)  Nejpozději do 30. 6. 2022 vyhlášení vítězů těchto výher:
                    i)   15 menších výher
                          (1) 10 účastníků získá poukaz na šperk od Praqia v hodnotě 500 Kč
                          (2) 5 účastníků získá dárkový poukaz na nákup produktů KetoMix v hodnotě 1 000 Kč
                    ii)   3 hlavní výhry - největší proměna
                          (1) 3x pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v AquaPalace každý v hodnotě 12 688 Kč

II. Soutěžící

 1. Účastníkem soutěže může být člověk ve věku od 18 let s doručovací adresou na území České republiky, který se seznámil s těmito zveřejněnými pravidly a zcela je splní; soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci společnosti Opravdove hubnuti s.r.o. a osoby jim blízké.
 2. Soutěžící se soutěže zúčastní splněním všech těchto podmínek: 
  a) Zakoupení produktového Balíček pro 30 denní výzvu na www.ketomix.cz nejpozději do 15. 4. 2022
  b) Registrace na stránce https://www.ketomix.cz/ketomix-vyzva-30-dni/ nejpozději do 15. 4. 2022
  c) Zasláním e-mailové zprávy na zveřejněnou soutěžní e-mailovou adresu (ketomixvyzva@ketomix.cz), a to podle specifikace uvedené na webu, respektive v těchto pravidlech nejpozději do 31. 5. 2022
 3. Konkrétně bude nutné zaslat osobní příběh o hubnutí účastníka soutěže spolu s přiloženými fotografiemi PŘED a PO (dále jen „soutěžní zpráva“).
 4. Na fotografiích PŘED a PO není soutěžící oprávněn zachytit žádnou třetí osobu, osoba zachycená na těchto fotografiích musí být osobou totožnou se soutěžícím.
 5. Zasláním soutěžní zprávy uděluje soutěžící společnosti Opravdové hubnutí s.r.o. souhlas k zařazení do soutěže, k případnému zveřejnění soutěžní zprávy (zejména na webových stránkách provozovaných společností Opravdové hubnutí s.r.o., případně na sociálních sítích) včetně přiložených fotografií, které je společnost Opravdové hubnutí s.r.o. oprávněna upravit tak, aby byly v souladu s obecně závaznými právními předpisy (rozostření či jiná úprava problematických prvků apod.), a k využití soutěžní zprávy pro ostatní účely pořádané soutěže (zejména kontaktování výherce).
 6. Zasláním soutěžní zprávy prohlašuje soutěžící zároveň, že vypořádal veškerá případná práva třetích osob související se zaslanou soutěžní zprávou včetně přiložených fotografií a že společnosti Opravdové hubnutí s.r.o. odpovídá za veškerou případnou škodu, která jí vznikne v důsledku nepravdivosti tohoto prohlášení.

III. Výherci, výhry a způsob určení výherců

 1. Nejpozději do 31. 7. 2022 budou všech účastníkům, kteří splní podmínky uvedené v těchto pravidlech odeslány výhry na adresu uvedenou při objednání Balíček pro 30 denní výzvu.
 2.  Nejpozději dne 30. 6. 2022 budou vyhlášení výherci těchto výher:
  a) 15 menších výher
        i) 10 účastníků získá poukaz na šperk od Praqia v hodnotě 500 Kč
        ii) 5 účastníků získá dárkový poukaz na nákup produktů KetoMix v hodnotě 1 000 Kč
  b) 3 hlavní výhry - největší proměna
        i) 3x pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v AquaPalace každý v hodnotě 12 688 Kč
 3. Porota složená ze zaměstnanců společnosti Opravdové hubnutí s.r.o. vybere z doručených soutěžních zpráv 18 nejzajímavějších příběhů. Autoři těchto soutěžních zpráv se stanou výherci.
 4. Výherci bude společností Opravdové hubnutí s.r.o. informován prostřednictvím https://www.ketomix.cz/ketomix-vyzva-30-dni/, a to zveřejněním speciálního příspěvku nejpozději dne 30. 6. 2022 (dále jen „vyhlášení výsledků“), a následně kontaktován prostřednictvím e-mailové adresy, ze které zaslal soutěžní zprávu, a to za účelem domluvení způsobu předání výhry, respektive doručovací adresy. K tomuto způsobu informování dávají svojí účastí v soutěži soutěžící společnosti Opravdové hubnutí s.r.o. souhlas.
 5. V případě, že se společnosti Opravdové hubnutí s.r.o. nepodaří výherce zkontaktovat a domluvit se s ním na způsobu předání výhry do dvou pracovních dnů ode dne vyhlášení výsledků, nárok výherce na výhru zanikne.
 6. Pro informaci Opravdové hubnutí s.r.o. uvádí, že výhra v úhrnné hodnotě nepřevyšující 10.000,- Kč je osvobozena od daně z příjmů podle zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších právních předpisů.
 7. Na poskytnutí výhry není právní nárok. Výhru není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Výherce nemá nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoli jiná plnění ze strany společnosti Opravdové hubnutí s.r.o..

IV. Závěrečná ustanovení

 1. Společnost Opravdove hubnuti s.r.o.má právo rozhodnout o pokračování soutěže nebo soutěž i bez uvedení důvodu předčasně ukončit.
 2. Společnost Opravdove hubnuti s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoli změnit tato pravidla. Nové znění pravidel bude účinné od okamžiku jejich zveřejnění.
 3. Společnost Opravdove hubnuti s.r.o. je oprávněna vyřadit ze soutěže, i bez předchozího upozornění, soutěžícího, který poruší tato pravidla a další podmínky specifikované v zveřejnění soutěže a obecně závazné právní předpisy nebo u něhož bude mít důvodné podezření na porušení předmětných pravidel, podmínek a předpisů.
 4. Osobní údaje poskytnuté soutěžícím budou společností Opravdove hubnuti s.r.o. zpracovány pro účely oprávněných zájmů, respektive za účelem účasti v soutěži, předání výhry či za jiným účelem spojeným se soutěží.
 5. Soutěžící účastí v soutěži vyslovuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se k jejich dodržování; svolení podle těchto pravidel jsou soutěžícím poskytována na dobu neurčitou.
98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení