Odměna za příběh

Získejte až 5000 Kč na nákup produktů KetoMix.

Pošlete nám váš příběh spolu s fotografiemi vaší proměny a my vás odměníme.

Možná jste si sami uvědomili, jak je při dietě důležitá podpora ostatních. Jak dokáží motivovat příběhy těch, kterým se už zhubnout podařilo. Jak klíčové je vědět, že KetoMix dieta skutečně funguje, a to v každém věku. Pomozte nám a pochlubte se i vaší změnou. Možná to budete právě vy, kdo pomůže někomu dalšímu v rozhodování, zda svůj život změnit… Ozvěte se nám a my vás za to odměníme KetoMix produkty až do výše 5 000 korun! 

JAK ZÍSKAT ODMĚNU?

1. Drželi jste KetoMix dietu alespoň 4 týdny.

Většina z vás má s KetoMix dietou první výsledky už po týdnu od jejího zahájení. My ale hledáme ty, kteří vytrvali a dietu zařadili do svého života alespoň na 4 týdny. Toto časové období zaručuje, že jste se již dobře naučili, jak správně jíst a ukazuje i na vaši pevnou vůli. Právě u vás jsme si jisti, že se do starých kolejí už nevrátíte. Po 4 týdnech jsou navíc výsledky patrné i na fotografiích.

2. Máte kvalitní fotografie vaší postavy před a po dietě

Fotografie vaší proměny budeme publikovat na www.ketomix.cz, www.ketomix.sk nebo na https://magazin.ketomix.cz – proto nám velmi záleží na jejich kvalitě. Požádejte někoho z rodiny nebo přátel, aby vás vyfotil na pěkném místě (i s obličejem a to jak před, tak po dietě). Ideální jsou fotografie zepředu a z boku. Pokud budete mít odvahu, oceníme vaše fotky třeba v plavkách. Máme rádi i fotografie v oblečení, které jste nosili před zahájením diety – tam bývá rozdíl nejvíce patrný. A nezapomínejte, že na fotkách, které nám pošlete, byste se sami sobě měli líbit. Pokud si nevíte rady, zavolejte nebo napište a my vám poradíme.

3. Chcete se nám svěřit s vaším příběhem

Každý člověk je jiný a každý má svůj jedinečný osud a jedinečnou cestu, jak došel k nadbytečným kilům a touze s nimi zatočit. A každý člověk KetoMix dietu prožívá jinak. Pošlete nám váš příběh a vaše zkušenosti s naší dietou (alespoň 300 slov). Nikdy nevíte, komu právě vaším životním příběhem změníte život. A jestli se bojíte, protože neumíte psát, ozvěte se nám i tak. Pomůžeme vám s tím. 

4. Souhlasíte s publikováním

Se základním souhlasem se váš příběh s fotkami objeví na e-shopu www.ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazínu https://magazin.ketomix.cz. Pokud nám dáte rozšířený souhlas, použijeme ho i v online inzerci a na sociálních sítích, případně domluvíme článek o vaší proměně v některém z tištěných ženských magazínů. Jsme na vás hrdí a myslíme, že byste stejně tak měli být hrdí sami na sebe. Tak se nebojte pochlubit!

5. Pošlete nám fotky, příběh a váš základní nebo rozšířený souhlas s publikováním a seznam vámi vybraných produktů v hodnotě 2 000 Kč, 3 000 Kč nebo 5 000 Kč, které si přejete jako odměnu za váš příběh. Toto vše odešlete v jednom emailu na promeny@ketomix.cz.

Znění základního souhlasu: Souhlasím s uchováním a s použitím mých fotografií a příběhu pro použití značkou KetoMix na na e-shopu www.ketomix.czwww.ketomix.sk a magazínu https://magazin.ketomix.cz po dobu tří let.

Znění rozšířeného souhlasu: Souhlasím s uchováním a s použitím mých fotografií a příběhu pro použití značkou KetoMix na na e-shopu www.ketomix.czwww.ketomix.skmagazínu https://magazin.ketomix.cz, v online inzerci a na sociálních sítích Facebook, Instagram a v tištěných nebo online ženských magazínech po dobu tří let

Co od nás po obdržení fotek, příběhu a souhlasu můžete čekat?

  • Pokud jste hubli alespoň 4 týdny a dostaneme od vás kvalitní fotografie vaší proměny, příběh o délce alespoň 300 slov a váš základní souhlas s publikováním pouze na ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazínu https://magazin.ketomix.cz, získáte od nás produkty v hodnotě 2 000 korun.
  • Jestli nám k tomu všemu dáte ještě rozšířený souhlas o publikování vašeho příběhu v on-line reklamě a na sociálních sítích a případně v tištěných magazínech, dostanete od nás produkty v hodnotě 3 000 korun.
  • Zhubli jste s námi více než 20 kilo, máte kvalitní fotky před zahájením diety, po jejím skončení je výsledek opravdu hodně vidět a nebojíte se stát se tváří KetoMixu? Ozvěte se nám, domluvíme vám kadeřníka, líčení a profesionální fotky, které dostanete zdarma. K tomu vás ještě odměníme KetoMix produkty v hodnotě 5.000 Kč! Vaše proměna pak bude inspirací nejen v onlinu, ale i v tištěných materiálech a dalších venkovních reklamách.
  • Jednotlivé odměny nelze sčítat. Dle charakteru příběhu a uděleného souhlasu je možné získat produkty v hodnotě 2000 Kč, 3000 Kč nebo 5000 Kč.
  • Na odměnu za příběh nevzniká automatický nárok, ale odměnu a její výši schvaluje Opravdové hubnutí s.r.o. a vyhrazuje si právo příběh odmítnout.
97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč