Novinka

Nízkosacharidové víno KetoMIX

VINO
11 hodnocení
  • 1 z 2

Přemýšlíte, čím si připijete na Nový rok? Unikátní nízkosacharidové KetoMIX víno s přívlastkem, které vás nadchne svými tóny po oříšcích a medu, obsahuje pouhých 0,4 g cukru v 1 dcl vína!


  • Skladem
350 Kč
Kategorie: Ostatní
 

Blíží se období vánočních návštěv, večírků a novoročních oslav. A vy si určitě budete chtít s přáteli alespoň připít nebo vychutnat jednu malou skleničku, viďte? Nemusíte být smutní, že jste s dietou začali v nevhodnou dobu. KetoMIX vás v tom nenechá! Exkluzivní limitované KetoMIX víno totiž neobsahuje téměř žádné sacharidy, nemusíte mít tedy obavy, že ohrozíte ketonovou dietu. Toto nízkosacharidové víno totiž obsahuje maximálně 0,4 g cukru na 1 dcl vína.

Samozřejmě stejně jako u jakékoliv jiné redukční diety je nutná střídmost, proto nedoporučujeme více než jednu deci denně. V prvním týdnu diety, kdy si tělo na ketózu ještě zvyká, je vhodné alkohol zcela vyloučit.

 

  • MAXIMÁLNÍ POVOLENÁ DENNÍ DÁVKA 1 DCL VÍNA OD DRUHÉHO TÝDNE DIETY

 

  • Nízkosacharidové víno KetoMIX
  • Víno s přívlastkem výběr z hroznů
  • Rulandské šedé 2015 suché
  • Vinařská oblast Morava – podoblast Velkopavlická

 

„Unikátní kopec s viniční tratí Stará hora, která je zmiňovaná již v roce 1353 jako Unter Altenber, předává vínům extrémní mineralitu, která společně s vysokou vyzrálostí a nízkým výnosem okolo jednoho kilogram přispívá k výraznému a specifickému buketu. Odrůdě Rulandské šedé přináší plnost a extraktivnost, která se projevuje zlatožlutou barvou, v chuti s tóny po oříšcích a medu, ke kterým se přidává jemná chlebnatost. Vína ročník 2015 zralá v akátových sudech.“

 

 

Objem

0,75 l

 

Obsah alkoholu

14,5 % obj.

 

Plněno v: Altenberk Vini a.s. Na Hradbách 99

 

Víno z České republiky, obsahuje oxid siřičitý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.