,,Zase jsem zdravá,“ říká Míša

Ahoj jmenuji se Míša a je mi 33 let.

Můj boj s váhou začal už před lety, když jsme se pokoušeli o druhé dítě. Bohužel se nám to nedařilo, a tak jsem musela začít brát hormony. Jenže jsem také začala raketovým tempem přibírat. Po pěti letech snažení o miminko se nám to konečně povedlo a narodila se dcera. Všichni jsme byli nesmírně šťastní, jen mé tělo mi bylo cizí

Po roce od porodu jsem měnila svou obvodní lékařku. Při vstupní prohlídce byla velmi důkladná a  přišla mi na vyšší cholesterol a náběh na štítnou žlázu. V tu chvíli jsem si řekla a dost! Jde o mé zdraví, musím se sebou začít něco dělat. 

O KetoMixu už jsem věděla nějakou dobu předtím. Začala jsem ho i sledovat na Facebooku, kde jsem si četla příběhy a diskuze ostatních. Díky tomu, že jsem skupinu pravidelně sledovala, dozvěděla jsem se i o slevové akci na KetoMix balíčky. V tu chvíli jsem neváhala a objednala jsem si dietní kúru na 4 týdny. Strašně jsem se na balíček těšila, symbolizoval pro mě nový začátek a další životní etapu.

Všechna jídla mi moc chutnala a už po týdnu mě na váze čekalo milé překvapení. Vážně jsem zhubla. Manžel mě nesmírně podporoval a každý týden se mnou netrpělivě čekal na výsledky vážení a měření. 

Michaela_promena

V první fázi jsem byla osm týdnů a doslova jsem si užívala všeho, co mi KetoMix nabízel. Okolí si dokonce začalo všímat mých změn, a to mě samozřejmě motivovalo pokračovat dál. Můj kamarád dokonce prohlásil, že za chvíli budu neviditelná. To bylo milé. 

Po deseti týdnech jsem šla znovu na prohlídku ke své lékařce a na krevních odběry. Doktorka byla mile překvapena, protože všechny hodnoty jsem měla naprosto v pořádku. Zase jsem byla zdravá. V dietě jsem nadále pokračovala a druhou fázi držela šest týdnů. Za začátku jsem se bála, že budu hubnout pomaleji nebo vůbec. Ale zbytečně. Pořád jsem hubnula. 

Po čtrnácti týdnech, na konci mé diety, jsem jen překvapené koukala na váhu. Naučila jsem se pravidelně a zdravě jíst, dodržovat pitný režim a hlavně nemít už žádné výmluvy!

KetoMixu chci moc poděkovat! A vám, kteří stále váháte, vzkázat, už neváhejte! Jděte hned do toho a objednejte si vlastní balíček. Maximálně vás to jen mile překvapí.  

Zdravím a přeji mnoho úspěchů ☺.

Míša