Konečně mám svou vysněnou postavu a cítím se skvěle.

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se poprala s nadváhou jedna z našich zákaznic si můžete přečíst právě zde.

shutterstock_135989177

Milé čtenářky a čtenáři, ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti s ketonovou dietou a popsala svůj malý hubnoucí příběh.

Je mi 54 let a trpěla jsem nadváhou. Musím ještě podotknout, že jsem vychovala 6 svých dětí a dnes už jsem několika-násobná babička. Začalo to asi před 2,5 měsíci, kdy jsem se podívala do zrcadla, a sama sobě jsem se vůbec nelíbila. Jak bych se mohla líbit svému mladšímu partnerovi?, říkala jsem si. A tak moje rozhodnutí bylo zhubnout a dostat se zase do formy.

Ze začátku jsem proto začala chodit cvičit a do solárka. Hubnutí se trochu nastartovalo, ale pořád to nebylo ono a času také není tolik, co by bylo třeba. Jednou jsem si na Facebooku přečetla informace o ketonové dietě a řekla si, že do toho půjdu. Pročetla jsem si na internetu spoustu informací a byla jsem velmi překvapená, když jsem zjistila, kolik celebrit díky této dietě zhublo! Také jsem se poptala těch, co už to zkusili v mém okolí. Zkušenosti byly až neuvěřitelně skvělé.

A tak bylo rozhodnuto. Nakoupila jsem vše, co bylo třeba a nechala si poradit, jaký dietní program zvolit. V průběhu prvních dnů když jsem si s něčím nebyla jistá, tak mi ochotně v poradně poradili. S nabízeným jídlem jsem neměla problémy, příchutě skvělé, též i polévky – no prostě nelze nic těmto výrobkům vytknout. Vše pro mě chutné a hlavně zdravé. Ráda i po ukončení diety nějaké toto mé oblíbené jídlo pro zpřestření zahrnu do svého běžného stravování.

Dnes jsem po 3 nedělích hubnoucího programu a cítím se o 10 let mladší! I okolí mi říká, že mi to teď sluší, ale hlavně je se mnou spokojen můj přítel, pro kterého jsem to vše začala – a to je pro mě nejdůležitější.

Tak milé dámy a pánové, s chutí do hubnutí a uvidíte, jak vás to změní – nejen na povrch, ale i uvnitř.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč