Jak zhubnout test

Hubnout s KetoMixem je opravdu snadné. Spalování tuků při této dietě má totiž na starosti ketóza, do které se s našimi jídly dostanete během pár dní. Nemusíte se bát. Název zní možná složitě, ale vše je vlastně velmi jednoduché.

From fat to fit

Jak funguje ketóza

Ketóza je zcela přirozený stav v případě, že nemáte dostatek sacharidů. Vaše tělo je tedy musí nahradit něčím jiným, aby mu nescházela energie. A právě na tomto principu je založena KetoMix dieta. Všechna naše jídla mají takový obsah sacharidů, abyste si po dobu diety udrželi příjem sacharidů pod hranicí 50 g denně.

Jako zdroj energie začne vaše tělo chybějící sacharidy zcela automaticky nahrazovat ketolátkami. A ty se vytvoří z uloženého tělesného tuku. Budete tak hubnout při jakékoliv činnosti.

1

Vyberte a objednejte KetoMix potraviny

Na našem e-shopu najdete mnoho našich produktů se sníženým obsahem sacharidů. Všechna jídla mají vyvážený poměr proteinů, minerálních látek, vitamínů i vlákniny a jsou zcela bez škodlivých chemických látek. Proteinové koktejly KetoMix jsou zákazníky hodnoceny jako chuťově nejlepší na trhu, a dokonale vás zasytí. Stejně tak si pochutnáte i na ostatních jídlech – od proteinového pečiva a sušenek, přes těstoviny, tyčinky, kaše, polévky, chipsy a mnoho dalšího. Všechna KetoMix jídla jsou vyvinuta tak, aby měla vyvážené a téměř shodné nutriční hodnoty. Díky tomu je jen na vás, pro která jídla se rozhodnete. Pokud chcete po celou dobu diety pít jen koktejly, není to problém. Ale jestli si chcete dietu užít a udělat si ji opravdu pestrou, sáhněte i po dalších produktech. Koupit je můžete buď v cenově zvýhodněných balíčcích, nebo jednotlivě. Množství jídel, které budete potřebovat, záleží na délce vaší diety.

Pokud nevíte, jak si dietu nejlépe rozvrhnout, využijte naši BMI kalkulačku a zjistěte, kolik našich jídel budete při dietě  potřebovat.

2

Držte první fázi diety KetoMix

První fáze naší diety je nejjednodušší a zároveň nejúčinnější. Jíte 5x denně libovolná KetoMix jídla, až půl kila zeleniny a 30 g oříšků či semínek. Nad dietou tak nemusíte vůbec přemýšlet, pochutnáte si a nebudete mít hlad. Jediným pravidlem je, že byste měli jíst vždy po 3 hodinách.

Doba, po kterou držíte první fázi

Minimálně týden, maximálně 8 týdnů. Budete tedy potřebovat 35 až 280 porcí KetoMix jídel – podle toho, jak dlouho plánujete první fázi držet. Čím vyšší váha vás trápí, tím déle doporučujeme v této fázi setrvat.

Ketonová dieta na 7dní

35 porcí

balíček na týden

odkaz
Ketonová dieta na 2 týdny

70 porcí

balíček na 2 týdny

odkaz

110 porcí

balíček na 3 týdny

odkaz
Ketonová dieta na 4 týdny

140 porcí

balíček na 4 týdny

odkaz
3

Hubněte v druhé fázi diety KetoMix

Druhá fáze je mírnější, ale přesto velmi účinná. Naše jídla budete konzumovat třikrát denně a dvě další nahradíte recepty, které najdete na KetoMix magazínu nebo v dietním plánu s kuchařkou. Inspirovat se můžete i našimi videorecepty. Těšit se můžete na maso, vejce, ryby, mléčné výrobky nebo sýry.

Jak dlouho držet druhou fázi?

Druhá fáze by neměla být kratší než jeden týden a maximální doba se odvíjí od délky první fáze. Obě fáze by dohromady neměly trvat déle než 14 týdnů. Pokud tedy například první fázi držíte 2 týdny, druhá fáze by neměla trvat déle než 12 týdnů.

4

Udržujte váhu ve třetí fázi

Třetí fáze už není dietou, ale přechodem na zdravější stravu, která by vás měla provázet celým dalším životem. Na KetoMix magazínu najdete recepty, kterých se můžete držet bez obavy z nabraných kil. Nemusíte se bát, bude to snadné. Díky předchozím dvěma fázím jste se naučili jíst pravidelně, dostatečně pít, konzumovat zeleninu, vybírat si kvalitní zdroje bílkovin a hlavně vyhýbat se cukru. Nyní už jen zařadíte zdravé přílohy, ovoce a váš nový životní styl bude na světě.

From fat to fit

Proč si vybrat KetoMix?

KetoMix je unikátní česká dieta, která nabízí nespočet plnohodnotných a velmi chutných proteinových jídel. Jejich příprava vám nezabere více než pět minut, a tak budete mít dost času sami na sebe. KetoMix jídla neobsahují škodlivou chemii a až na několik výjimek jsou zcela bez lepku. K jejich přípravě není potřeba mléko. Obsahují také veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje.

  • Dieta bez hladovění a nutnosti cvičení.
  • Rychlý a trvalý výsledek bez jojo efektu - při následném dodržování zásad zdravého životního stylu.
  • Jídla bez škodlivé chemie.
  • Nabízíme i produkty vhodné pro celiaky, vegetariány a vegany.
  • Jídla obohacená o vitaminy a minerální látky.
  • Příprava jídla za méně než 5 minut.
  • Výživové poradkyně jsou vám k dispozici celý týden od 8 do 23 hodin.
  • Kompletní dietní program až ke dveřím vašeho domova.

Vaše časté dotazy

Kolik můžu zhubnout za týden?

V prvním týdnu KetoMix diety se dostáváte do stavu ketózy. To ovšem neznamená, že nehubnete. Ve chvíli, kdy vyčerpáte své zásoby sacharidů, začne tělo automaticky využívat ketolátky, které si tvoří z tukových zásob. A tak začínáte hubnout. Zároveň s omezením sacharidů přestane tělo zadržovat vodu, která se právě na ně váže. Vaše tělo jakoby „splaskne“. Váhový úbytek v prvním týdnu je individuální. Nejčastěji mezi 1 – 5 kilogramy.

Jak je to s jojo efektem? Nevrátí se mi kila po dietě zpět?

Pokud se vrátíte zpět ke špatným stravovacím návykům, přiberete. To je stejné u všech diet. Časté mlsání, večerní přejídání, velké porce, ale i nadmíra alkoholu - to vše vás vrátí k vaší výchozí váze. Je důležité, abyste svou stravu přehodnotili a z naší diety si odnesli všechny návyky, které jsme se vás snažili naučit. Pravidelnost v jídle, přemýšlení nad tím, co jíte a kolik sacharidů v onom jídle je, dostatek zeleniny, správně zvolené nízkotučné zdroje bílkovin, pitný režim. Tohle vše už znáte a umíte. Teď vše záleží pouze na vás. Přidejte správné zdroje sacharidů jako celozrnné pečivo, nesmažené přílohy, ovoce a zdravý, vyvážený jídelníček je na světě. S takovým kila nahoru nepůjdou.

Jak je to s nápoji? Smím pít kávu nebo čaj?

Při ketonové dietě je velmi důležitý pitný režim. Vypít byste měli 2-3 litry denně. Vyvarujte se slazených nápojů a džusů. Kávu i čaj (bez sušeného ovoce) můžete, neslaďte je však. Pokud sladit musíte, použijte čekankový sirup. Do kávy můžete přidat 20 ml 10% smetany denně nebo neomezeně rostlinného mléka s 0 g sacharidů. Od druhé fáze pak můžete 2 deci mléka denně. Doporučujeme vám pít vodu a minerálky bez cukru. Do nápojů můžete přidávat citrón (maximálně jeden denně).

Co se stane, když nesním pět jídel denně?

Můžete si tím zapříčinit úbytek svalové hmoty, čemuž se tato dieta snaží předcházet. Jídla KetoMix jsou chutná a i když nebudete cítit hlad, snažte se pravidlo pěti jídel dodržovat. I proto, že byste si tento způsob stravování měli uchovat v pozdějším životě, abyste předešli jojo efektu.

Je dieta vhodná i pro muže?

Dieta je založena na sníženém příjmu sacharidů, které uvedou vaše tělo do stavu ketózy. Biochemické reakce žen i mužů jsou stejné, proto je naše dieta vhodná pro všechny, bez rozdílu pohlaví nebo věku.

 

Zuzana, 28 let „Chtěla jsem vypadat jako princezna.“

 Cítím se skvěle.

Petra, 44 let „Chtěla jsem zpátky své tělo a sebevědomí!“

 Žiju naplno.

Míša, 50 let „Zhubla jsem jednoduše i po padesátce!“

Jsem štíhlá a šťastná.

Monika, 45 let „Nakonec budete spokojeni sami se sebou.“

Jsem nový člověk.

Co obsahují produkty KetoMix

Sójový protein

Sója je nejkvalitnější rostlinný zdroj proteinu s nejvyšší biologickou hodnotou, vstřebatelností a využitelností.

Syrovátkový protein

Syrovátka je v současnosti považována za nejkvalitnější zdroj bílkovin a pro své vlastnosti je nejvyužívanějším proteinem mezi vrcholovými sportovci. Tělu dodá veškeré esenciální aminokyseliny nezbytné pro dokonalou obnovu svalové hmoty.

čekanka

Čekanková vláknina

Rozpustná vláknina podporuje kvalitní střevní mikrobiom. Funguje jako takzvané prebiotikum, snižuje pocit hladu a omezuje produkci škodlivých látek ve střevě.

Lněné semínko

Lněné semínko představuje nerozpustnou vlákninu, která reguluje vstřebávání živin z potravy, podporuje činnosti střev a působí jako jakýsi kartáč trávicího traktu, který snižuje vstřebávání toxinů ze střeva do těla.

Kyselina listová

Kyselina listová a další vitamíny se významně podílejí na správném fungování našeho organismu. Tělo si tyto látky nedokáže vytvořit, proto je během diety KetoMix přijímáte v našich produktech.

Zvolte si svůj balíček a začněte hubnout
Ketonová dieta na 7 dní
Ketonová dieta na 7 dní
Máme na skladě!
1 835 Kč
1 390 Kč

keto dieta obsahuje  35 porcí potravin   vhodných pro 1., 2. i 3. fázi diety balíček vám vydrží na 1 týden diety jako dárek dostanete  ...

Ketonová dieta na 2 týdny
3 111 Kč
2 890 Kč

Dieta na 14 dní obsahuje 70 porcí. Všechny potraviny jsou vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety. Tato bílkovinová dieta na 14 dnů je ideální způsob, jak...

Ketonová dieta na 3 týdny
5 203 Kč
4 390 Kč

Balíček ketonové diety obsahuje 110 porcí. Všechny potraviny  jsou  vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety . Jako dárek dostanete   zdarma shaker,...

mockup balicek 4 tydny N1
6 911 Kč
5 390 Kč

  Balíček obsahuje 140 porcí . Všechny  keto potraviny  jsou vhodné pro 1., 2. i 3. fázi diety . Jako dárek dostanete zdarma šejkr, odměrku a...

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení