Co je to ketonová dieta?


Jestliže zápasíte s kily navíc, jistě už jste zkusili snad všechny možné druhy diet, které se objevují na internetu a nebo v ženských časopisech. A samozřejmě bez úspěchu, akorát jste si rozhodili organismus a doběhl vás proradný jojo efekt. Pokud máte pocit, že přesně takový případ jste, jistě vás zaujme dieta, která funguje. Možná si řeknete, že to už tady bylo stokrát, ale věřte, že ketonová dieta je jiná. Ona totiž od těch ostatních opravdu funguje.

Metoda, která se pod názvem ketonová dieta skrývá, je založena na vědeckých výzkumech a bádání, které proběhly na Harvardské univerzitě. Nemusíte se proto bát, že při jejím dodržování budete hazardovat se svým zdravím. A o co v ketonové dietě přesně jde? Funguje na principu tzv. ketózy. Tento stav tělu navodíte speciálním jídelníčkem, který je zproštěn všech sacharidů a cukrů a naopak je bohatý na kvalitní proteiny. Pokud tedy nějaký čas dodržujete jídelníček, který ketonová dieta předepisuje, dojde u vás k navození ketózy. Je však nutno připomenout, že jídelníček je opravdu potřeba dodržovat bez kompromisů, jeden krok vedle může veškerou snahu zhatit. Ketóza znamená, že tělo bere energii ze svých zásob tuků, které si uložilo na horší časy. Konečně si tak vytvarujete postavu do vysněné podoby, aniž by se hubnutí dotklo svalové hmoty.

Co každého určitě potěší, je fakt, že při dodržování této diety se nemusíte bát hladovění, ani často zmiňovaného jojo efektu. Jíte pravidelně pětkrát denně a nehrozí ani návaly vlčího hladu ani nepříjemných nálad, které se při hubnutí často dostavují. Ketonová dieta rozhodně není o hladovění a odpočítávání dnů diety, ale o hubnutí s rozumem a rozvahou. Tělo má dostatek živin, vitamínů, minerálů a dalších potřebných látek a hubne dokonce bez toho, aniž byste cvičili. Co víc si přát?


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč