Bára: zhubla jsem 7 kg

Keto dieta (nebo-li proteinová dieta) je postavena na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se dostanete do stavu ketózy a Vaše tělo začne spalovat energii uloženou v přebytečných tucích. Proto není potřeba žádné fyzické aktivity - Vaše tělo bude hubnout za Vás. A to vše rychle, bez hladovění a námahy!

Náš tým pro Vás ve spolupráci se specialistou na proteiny a výživovou poradkyní vyvinul speciální proteinové produkty KetoMIX. Abychom zachovali účinné složení a zároveň jste si více pochutnali, věnovali jsme vývoji maximální péči. Po redukci váhy celý proces nekončí - až skončí Vaše hubnutí obdržíte jídelníček zdarma a také tady a tipy, jak se vyhnout jo-jo efektu.

 

dieta

 

BÁRA ZHUBLA 7 kg za 14 dnů

 

Můj příběh určitě bude povědomý mnohým z Vás. Když se mi podařilo konečně zvítězit nad závislostí na cigaretách, přišlo to, co trápí snad každého vyléčeného kuřáka. Moje váha šla povážlivě nahoru.

Za pár týdnů, co jsem nekouřila, jsem přibrala 15 kilo. Vzhledem k tomu, že měřím jen 155 centimetrů, to bylo na mé postavě hodně znát a cítila jsem kila navíc i při chůzi nebo jiných aktivitách. Proto jsem se rozhodla s tím začít něco dělat. Do té doby jsem se snažila jíst menší porce, i když ve výběru jídla jsem se moc nehlídala a navíc jsem jedla dost nepravidelně. Klidně jsem si dala něco smaženého, brambůrky a podobně. A co bylo nejhorší, i když jsem se snažila jíst málo, stačilo pak zahlédnout nějaký lákavý zákusek a moje předsevzetí bylo pryč. No a pak jsem si vždycky řekla, že začnu od zítra...a pak zase od zítra. Však to znáte!

Jenže na složité diety, kdy je nutné počítat každou kalorii a nebo si vyvářet jídlo na celý den do krabiček, jsem neměla čas a ani chuť. Hledala jsem nějaké řešení na internetu, ale nakonec mi poradila kamarádka, která měla s hubnutím již své bohaté zkušenosti.

Všimla jsem si, že kamarádka za poslední měsíc hodně shodila a skoro jsem jí nepoznávala, úplně zářila a pořád překypovala energií. Ta mi poradila, abych zkusila keto dietu.

Zpočátku jsem byla skeptická, zaručených diet, které Vás za pár týdnů mají zbavit desítek kil, je přece plný internet. Nakonec jsem si ale řekla, že to zkusím. Přesvědčil mě především fakt, že při keto dietě se nemusí složitě vyvářet, ani počítat kalorie.

Všechno jsem si na internetu nastudovala, a pak jsem si nechala poslat jídlo na měsíc dopředu. Přišel balíček s koktejly, polévkami, kašemi a omeletami. Všechno vypadalo lákavě, a tak jsem se do toho pustila. Překvapila mě hlavně jednoduchost přípravy jídel, stačilo jen zamíchat nebo třeba opéct na pánvi a bylo hotovo! Ale abych byla upřímná, první dva dny jsem měla chuť na všechno, co jsem viděla. Ale pak se to naštěstí uklidnilo, jen šestý den jsem byla bez nálady a trochu mě bolela hlava. Poradkyně mě ale uklidnila, že to není nic neobvyklého, v mém těle se prý nastartoval proces ketózy a konečně začaly mizet ty nevzhledné tukové polštářky. Další dny se všechno uklidnilo a mně se vrátila nejen dobrá nálada, ale cítila jsem i pořádný příval energie. 

Za necelých 14 dní jsem shodila 5 kilogramů. A co je úplně nejlepší, nemám žádné chutě na sladké, jím pravidelně a pocit hladu vůbec neznám. Spíš mám někdy problém to všechno sníst. Prostě a jednoduše, hubnutí mě konečně začalo bavit.

predpo

Jasně, někdo může říct, že je to trochu drahý způsob hubnutí, protože na měsíc to vyjde zhruba na 6 tisíc korun. Jenže, co si budeme povídat, když si člověk kupuje hotová jídla, sladkosti a podobné věci a zajde párkrát do měsíce třeba do restaurace, stejně ta samá částka za jídlo padne. A tady navíc ušetříte čas, který jinak musíte trávit u plotny nebo cvičením.

Pro mě osobně je to velké vítězství, nikdy jsem totiž neměla pevnou vůli a diety jsem dokázala držet maximálně týden, a pak jsem to vzdala. To se mi ale tentokrát nestalo a vím, že budu i dál pokračovat. Jsem ráda, že konečně jím pravidelně, cítím se fajn a hlavně nezaháním mlsnou tučnými a sladkými zákusky.

 

dieta

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.